Genesis Krypton 770 - mysz dla graczy ze sportowymi ambicjami

Genesis Krypton 770 - mysz dla graczy ze sportowymi ambicjami

Mysz to niewątpliwie najbardziej istotna broń w dłoni gracza. Jej jakość ma niebagatelny wpływ na uzyskiwane wyniki. Patrząc na ten aspekt Genesis proponuje kolejny produkt, który powinien spełnić oczekiwania bardziej wymagających graczy.

Fundamentem każdej myszki jest czujnik. Prezentowany Genesis Krypton 770 według producenta wyróżnia się na tym polu, ponieważ posiada uznaną przez wielu ekspertów optykę PixArt PMW 3360, o rozdzielczości maksymalnej 12 000 DPI i radzący sobie z akceleracją 50 g. Moduł ten najczęściej spotykamy w urządzeniach ze znacznie wyższej półki cenowej, aczkolwiek często także w konstrukcjach wybieranych przez profesjonalnych graczy. Jak przystało na segment premium wspomniany sensor nie jest jedynym wyróżniającym się elementem. Kolejną jest również spora wytrzymałość myszy. Przyciski bazują na przełącznikach marki OMRON, o żywotności 20 milionów kliknięć każdy. Kabel myszy jest chroniony nylonowym oplotem, a boki samego urządzenia są gumowane. Ułatwia to chwyt i zapobiega ślizganiu się dłoni, ale też pozytywnie wpływa na wytrzymałość Genesis Krypton 770.

Genesis Krypton 770 powinien zadowolić bardziej wymagających fanów gier wideo

Genesis Krypton 770 - mysz dla graczy ze sportowymi ambicjami

W Krypton 770 zastosowano szerokie, nastawione na osiąganie minimalnego tarcia, a tym samym dużej szybkości, ślizgacze. Pozwala to na swobodne działanie nawet w bardzo dynamicznej rozgrywce. Regulacja rozdzielczości zaczyna się już przy wartości 100 DPI, a kończy się na 12 000 DPI. Dla każdego z ustawień można wybrać osobny wzór podświetlenia. Genesis Krypton 770 wyposażono w RGB Prismo Effect, czyli wielobarwne (16,7 mln kolorów) podświetlenie, którego działanie możemy dowolnie definiować w dołączonym oprogramowaniu. Tym samym możemy stworzyć zestawy ustawień łączących określoną rozdzielczość wraz z wybranym efektem, jednym z 12, i kolorem podświetlenia. Genesis do swojej nowej myszy dorzuca jeszcze jedno: kolekcjonerski gadżet o nazwie Ninja Wallet Card. Kartę tę można schować w portfelu i w ten sposób mieć ją zawsze przy sobie. Genesis Krypton 770 jest dostępny w cenie 159 zł.

Specyfikacja techniczna:

  • Rozdzielczość: do 12 000 DPI
  • Sensor PMW 3360
  • Podświetlenie RGB
  • Dołączone oprogramowanie
  • Przełączniki OMRON
  • W zestawie Ninja Wallet Card

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis Krypton 770 - mysz dla graczy ze sportowymi ambicjami

 0