Genesis Lith 400 RGB - programowalna, niskoprofilowa klawiatura dla graczy

Genesis Lith 400 RGB - programowalna, niskoprofilowa klawiatura dla graczy

Genesis Lith 400 RGB to ukłon w stronę fanów płaskich klawiatur. Wyposażona w przyciski o niskim profilu i sześciostrefowe podświetlenie RGB ma przekonać do siebie graczy licznymi funkcjami, wygodą oraz niezwykle cichą pracą. Producent postawił na mechanizm nożycowy (X-Scissors), który ma zapewnić większą trwałość niż tradycyjne membrany oraz lepszą kulturę pracy, względem przełączników mechanicznych. Jednocześnie siła nacisku i punkt aktywacji są zbliżone do tych znanych z wielu „mechaników” i wynoszą, odpowiednio, 55 gramów oraaz 1,9 milimetra. Niskie kapsle są podświetlone diodami LED. Gracze mają tu do dyspozycji sześć stref iluminacji RGB wraz z charakterystycznym dla marki efektem PRISMO. Klawiatura Genesis Lith 400 RGB jest dostarczana wraz z oprogramowaniem, które pozwala na zmianę funkcji przycisków i nagrywanie makr.

Genesis Lith 400 RGB to ukłon w stronę fanów płaskich klawiatur. Wyposażona w przyciski o niskim profilu i sześciostrefowe podświetlenie RGB ma przekonać do siebie graczy licznymi funkcjami, wygodą oraz niezwykle cichą pracą.

Genesis Lith 400 RGB - programowalna, niskoprofilowa klawiatura dla graczy

Jest też możliwość zablokowania klawisza Windows czy zamiany przycisków strzałek i WSAD. Genesis Lith 400 RGB posiada mechanizm anti-ghostingu dla 19 klawiszy, więc nawet gracze walczący w parach raczej nie będą zawiedzeni. Znajdująca się nad przyciskami wnęka może pełnić funkcję uchwytu np. na telefon. Urządzenie posiada też wbudowaną podpórkę pod nadgarstki, gniazdo audio i hub USB. W połączeniu z zestawem przycisków multimedialnych konstrukcja powinna być wygodna i funkcjonalna. Całość osadzono na gumowych, antypoślizgowych stopkach. Genesis Lith 400 RGB trafiło do sprzedaży 11 września. Zainteresowani jej zakupem powinni przygotować około 199 zł. Prezentowane urządzenie to nie jedyna propozycja od Genesis. Inną jest Rhod 500 RGB, która dzięki wykorzystaniu aluminiowej obudowy ma być trwała i funkcjonalna.

Wyposażono ją w sześciostrefową iluminację, dzięki której da się stworzyć unikalny klimat swojego stanowiska do grania, natomiast jej ustawienia można kontrolować poprzez dołączone oprogramowanie. Pozwala ono również na przypisywanie funkcji przyciskom, tworzenie makr, blokadę klawisza Windows czy zamianę funkcji klawiszy strzałek i WSAD. Całość osadzono na antypoślizgowych stopkach, które mają zapobiegać przemieszczaniu się sprzętu. Genesis Rhod 500 RGB wykorzystuje mechanizm membranowy. Można zatem oczekiwać dobrej kultury pracy i cichej pracy. Cena sprzętu wynosi 99,9 złotych.

Dane techniczne Genesis Lith 400 RGB:

  • typ klawiatury: gamingowa
  • przełączniki: nożycowe (X-Scissors)
  • siła nacisku niezbędna do aktywacji: 55 g
  • punkt aktywacji: 1,9 mm
  • liczba klawiszy: 104
  • liczba klawiszy multimedialnych: 12
  • wymiary: 465 x 195 x 25 mm
  • interfejs: przewód USB o długości 1,8 m
  • obsługiwane systemy operacyjne: Windows XP/Vista/7/8/10, Linux, Android

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis Lith 400 RGB - programowalna, niskoprofilowa klawiatura dla graczy

 0