GENESIS Neon 764 - nowe słuchawki z zaawansowanym equalizerem

GENESIS Neon 764 - nowe słuchawki z zaawansowanym equalizerem

GENESIS Neon 764 to słuchawki wyposażone w dedykowany zintegrowany układ dźwiękowy, a także kontrolery oraz profile brzmieniowe. Jest także obsługa wirtualnego dźwięku 7.1 oraz zaawansowany equalizer.

GENESIS Neon 764 posiada zintegrowany z kontrolerem układ obsługujący dźwięk wysokiej rozdzielczości (24 bit/96 kHz). samodzielnie dopasować brzmienie do własnych potrzeb. Wystarczy jedynie skorzystać z wbudowanych profili, które zostały stworzone z myślą o konkretnych zastosowaniach. Do sprawniejszego lokalizowania przeciwników w grach FPS posłuży preset „Scout” - uwydatniający dźwięk kroków.

GENESIS Neon 764 posiada zintegrowany z kontrolerem układ obsługujący dźwięk wysokiej rozdzielczości (24 bit/96 kHz).

GENESIS Neon 764 - nowe słuchawki z zaawansowanym equalizerem

Fani wybuchów z pewnością docenią ustawienie „Explosion”, z kolei osoby chcące zwyczajnie zrelaksować się przy dźwiękach ulubionej kapeli ucieszy profil „Music”. Co więcej możliwe jest stworzenie własnych kombinacji i zapisanie ich na wybranym profilu.

Na pokładzie jest niewielki kontroler umieszczony na przewodzie. Za jego pomocą zmienimy głośność, włączymy/wyłączymy mikrofon czy wyregulujemy podświetlenie muszli.

GENESIS Neon 764 ma 50-milimetrowe przetworniki j jest dostępny w sprzedaży w rekomendowanej cenie detalicznej 199 zł. W dniu premiery model pojawił się w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: GENESIS Neon 764 - nowe słuchawki z zaawansowanym equalizerem

 0