Genesis: nowa podkładka z podświetleniem Boron 500 XXL RGB Logo

Genesis: nowa podkładka z podświetleniem Boron 500 XXL RGB Logo

Genesis zaprezentował kontynuację linii akcesoriów dla graczy - gamingową podkładkę pod mysz Boron 500 XXL RGB Logo. To produkt skierowany zarówno do entuzjastów i profesjonalistów e-sportu, jak też casualowych graczy.

Genesis Boron 500 XXL RGB Logo o wymiarach 80x40 cm pozwala na łatwe rozmieszenie na biurku zarówno myszy, jak i klawiatury zapewniając użytkownikom powierzchnię niezbędną do płynnego prowadzenia rozgrywki. Producent wyposażył podkładkę w gumową warstwę antypoślizgową, która zabezpiecza przed niechcianymi przesunięciami w najbardziej intensywnych momentach gry.

Genesis Boron 500 XXL RGB Logo o wymiarach 80x40 cm pozwala na łatwe rozmieszenie na biurku zarówno myszy, jak i klawiatury zapewniając użytkownikom powierzchnię niezbędną do płynnego prowadzenia rozgrywki.

Genesis: nowa podkładka z podświetleniem Boron 500 XXL RGB Logo

Genesis Boron 500 XXL RGB Logo cechuje czarne wykończenie ozdobione dyskretnym logotypem Genesis. Na jej krawędziach umiejscowiono podświetlenie LED RGB oferujące aż 12 trybów świetlnych do wyboru. Użytkownik w łatwy sposób może nimi sterować za pomocą praktycznego przełącznika i to bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Całości dopełnia trwały, odpinany kabel USB o optymalnej długości 180 cm.

Nowa podkładka trafiła do polskich sklepów w prognozowanej cenie 99,90 zł. Specyfikacja produktu dostępna tutaj

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis: nowa podkładka z podświetleniem Boron 500 XXL RGB Logo

 0