Genesis Pallad 410 - stylowy plecak gamingowy

Genesis Pallad 410 - stylowy plecak gamingowy

Firma Genesis dodała do swojej oferty gamingowy plecak Pallad 410. Model ten powinien przypaść do gustu graczom, którzy nie chcą rozstawać się ze swoim laptopem.

Plecak Genesis Pallad 410 został zaprojektowany do przenoszenia laptopów o maksymalnej przekątnej 15.6”. Ważną jego cechą jest odporność na fizyczne uszkodzenia. Całość została wykonana z poliestru 1680D, a komora przeznaczona na komputer jest wyściełana miękką pianką. Plecak wyróżnia się również wieloma funkcjonalnymi komorami. W środku znaleźć można wewnętrzne kieszenie na peryferia. Co więcej, na froncie umiejscowiono pionową kieszeń z wodoodpornym zamkiem, a po bokach przewidziano siatkowe kieszenie do przenoszenia napojów.

Plecak Genesis Pallad 410 został zaprojektowany do przenoszenia laptopów o maksymalnej przekątnej 15.6”.

Plecak wyróżnia się ciemną kolorystyką z czerwonymi akcentami, które nadają produktowi gamingowego charakteru. Model cechuje się także ergonomicznym tyłem z pianką pokrytą siatkowym materiałem, profilowanymi paskami na ramiona oraz regulowanym pasem piersiowym, który ma zwiększać komfort noszenia. Co więcej, na wyposażeniu znajduje się wzmocniona rączka do przenoszenia, a plecak dodatkowo daje się skompresować za pomocą regulowanych bocznych pasów.

Genesis Pallad 410 został wyceniony na kwotę 149 złotych. Genesis ma w swojej ofercie wiele plecaków dla notebooków. Inną propozycją jest np. Pallad 450 wyposażony w organizer na akcesoria biurowe oraz dwie duże kieszenie. Całość osłania zamykana na klamrę klapa z dwiema dodatkowymi kieszeniami oraz linką ze ściągaczem na dodatkowy sprzęt. Dzięki temu plecak zmieści jeszcze więcej, dodatkowo zapewniając przestrzeń na akcesoria, które chcesz mieć zawsze pod ręką. Co więcej, plecak posiada dwie boczne kieszenie przeznaczone na napoje. Wyceniono go na 199 zł.

Specyfikacja Genesis Pallad 410:

  • Dedykowany rozmiar: 15,6" 
  • Komory: 2
  • Ilość kieszeni zewnętrznych: 3
  • Materiał: Poliester 1680D
  • Kolor: Czarny
  • Maksymalne statyczne obciążenie: 10 kg
  • Wymiary: 320 x 120 x 440 mm
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis Pallad 410 - stylowy plecak gamingowy

 0