Genesis Pallad 550 - funkcjonalny plecak dla mobilnego gracza

Genesis Pallad 550 - funkcjonalny plecak dla mobilnego gracza

Genesis Pallad 550 to plecak gamingowy stworzony z myślą o osobach, które często się przemieszczają ze swoim sprzętem. Według producenta powinien on pomieścić 17,3-calowe laptopy z peryferiami. Producent postawił na wodoodporny materiał, który ma za zadanie chronić sprzęt przed niesprzyjającymi warunkami pogody. Pallad 550 oferuje dwie komory główne, siedem zewnętrznych kieszeni i multum przegródek. Komora na laptopa ma kieszeń zapobiegającą przesuwaniu się urządzenia i absorbującą wstrząsy. Zawiera ona również dodatkową przegrodę na zewnętrzną klawiaturę i tablet. Druga komora ma pomieścić pozostałe peryferia. Gracze znajdą tu uchwyt na headset oraz oddzielne kieszenie na myszkę, podkładkę, powerbank i inne akcesoria. W przednim panelu znalazł się organizer na klucze, pendrive’y i biurowe drobiazgi.

Genesis Pallad 550 to plecak gamingowy stworzony z myślą o osobach, które często się przemieszczają ze swoim sprzętem. Według producenta powinien pomieścić 17,3-calowe laptopy z peryferiami.

Genesis Pallad 550 - funkcjonalny plecak dla mobilnego gracza

Pallad 550 posiada usztywnianą, boczną kieszeń na okulary. Jest też oddzielna przegródka na smartfona, która pozwala na poprowadzenie przewodu zarówno do środka, jak i na zewnątrz plecaka. Genesis Pallad 550 ma też dwie siatkowe kieszenie na napoje i dwie kolejne na mniejsze akcesoria, zlokalizowane na bocznych ściankach. Z przodu wygospodarowano dodatkową przestrzeń na poręczne przedmioty. Cała konstrukcja jest usztywniana, a producent obiecuje, że ergonomiczny tył zapewnia wysoką wygodę noszenia. Plecak ma wkomponowane odblaski poprawiające widoczność na drodze. Boczne paski pozwalają na zmniejszenie gabarytów plecaka, gdy nie jest on w pełni zajęty. Plecak gamingowy Genesis Pallad 550 właśnie wchodzi do sprzedaży. Jest to najwyższy model w portfolio marki. Producent życzy sobie za niego około 249 złotych.

Do takiego plecaka z pewnością zmieści się m.in. myszka Genesis Krypton 510. W tym przypadku postawiono na praktyczne, matowe wykończenie i efektowne podświetlenie RGB. Jest to programowalny sprzęt dostarczany z dedykowanym oprogramowaniem umożliwiającym przypisywanie funkcji do każdego z sześciu przycisków oraz nagrywanie ich sekwencji w postaci makr. Preferencje z kolei można zapisywać we wbudowanej pamięci. W połączeniu z sensorem optycznym PixArt PMW 3325, którego czułość da się regulować w zakresie od 400 do 7200 DPI. Genesis Krypton 510 już jest dostępny w sklepach, jego cena została ustalona na około 99 złotych.

Dane techniczne Genesis Pallad 550:

  • typ plecaka: gamingowy
  • materiał: poliester
  • maksymalny rozmiar laptopa: 17,3”
  • maksymalne obciążenie: 10 kg
  • komory główne: 2, na laptop, klawiaturę i tablet, na słuchawki, myszkę, podkładkę, powerbank i pozostałe akcesoria
  • kieszenie zewnętrzne: 7, w tym: usztywniana na okulary, na smartfon, na klucze, pendrive i akcesoria biurowe, dwie siatkowe na napoje, dwie dodatkowe boczne i przednia
  • wymiary: 510 x 345 x 200 mm

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis Pallad 550 - funkcjonalny plecak dla mobilnego gracza

 0