Genesis prezentuje fotele dla fanów Battlefield i Call of Duty

Genesis prezentuje fotele dla fanów Battlefield i Call of Duty

Bez wątpienia przy wyczerpujących maratonach w ulubione sieciowe strzelanki, czy po prostu zwykłe gry nasz kręgosłup ulega przemęczeniu. Warto więc zainteresować się nowymi, interesującymi produktami od popularnego producenta foteli. 

Sukces foteli gamingowych zachęcił Genesis do większych eksperymentów z serią Nitro zaś ich owocem, będzie możliwość zakupu wojennego siedziska w barwach rodem z najlepszych II wojennych shooterów pokroju Call of Duty, czy Battlefielda. Popularna firma coraz poważniej rozważa także o postawieniu na personalizację swoich produktów, a na pierwszy ogień idzie wygląd fotela. Poczyniono już nawet pewne eksperymenty w tym zakresie, dzięki czemu wybrani influencerzy marki, otrzymali krzesła Nitro 880 dostosowane designem do ich własnych preferencji (Genesis nie wyklucza kontynuacji rozpoczętych działań również w przyszłości). Jednak tym, co najbardziej ucieszy maniaków wirtualnej rozrywki, jest wiadomość o rychłej premierze fotela Nitro 330 w wydaniu Military Limited Edition.

Fotel Nitro 330 dedykowany jest przede wszystkim maniakom II wojennych klimatów

Jej wyróżnikiem ma być oczywiście kolorystka kojarząca się z barwami armii amerykańskiej z czasów II Wojny Światowej. Genesis poszerza zarazem ofertę foteli Nitro wyposażonych w bardziej klasyczne barwy. Do czerwono-czarnego, niebiesko-czarnego, zielono-czarnego i jednolicie czarnego dołączy najpewniej wersja w kolorze granatowym. Już teraz wypuszczono na rynek kilkanaście granatowych foteli Nitro 880, testując reakcję klientów na nowy produkt. Sugerowana cena foteli Nitro 330 Military Limited Edition wynosi 699 zł natomiast w sprzedaży, pojawią się lada dzień. Genesis powstało w 2011 roku i od tamtej pory stara się oferować wyłącznie wysokiej klasy akcesoria gamingowe, jednocześnie rozwijając oraz udoskonalając swe rozwiązania, zwracając szczególną uwagę na stosunek jakości do ceny.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis prezentuje fotele dla fanów Battlefield i Call of Duty

 0