Genesis prezentuje nową klawiaturę hybrydową Thor 200 RGB

Genesis prezentuje nową klawiaturę hybrydową Thor 200 RGB

Klawiatura to fundamentalny element wyposażenia komputera nie tylko dla zwykłego użytkownika, ale także graczy, którzy potrzebują odpowiedniego komfortu podczas wielu pasjonujących rozgrywek. Popularny producent Genesis postanowił wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom i zaoferować produkt dla osób niemogących zdecydować się, czy kupić klawiaturę mechaniczną, czy też membranową. Model Thor 200 RGB jest hybrydą łączącą elementy obu klawiatur, dzięki czemu może poszczycić się niezwykłą wytrzymałością (żywotność na poziomie 20 mln kliknięć mówi sama za siebie) i szybkim czasem reakcji na kliknięcie, wynoszącym 8 milisekund, ale jednocześnie cichą pracą, którą z pewnością docenią pracownicy biurowi, wykonujący swoje obowiązki w otoczeniu innych ludzi.

Genesis Thor 200 RGB łączący w sobie cechy klawiatury mechanicznej oraz membranowej jest dostępny w sprzedaży za 159 złotych.

Genesis prezentuje nową klawiaturę hybrydową Thor 200 RGB

Według producenta, dzięki obecności anti-ghostingu (opcja uniemożliwiająca zablokowanie się klawiatury przy wduszeniu wielu klawiszy naraz, w tym przypadku jest ona dostępna dla 19 przycisków), Genesis Thor 200 RGB zadowoli również bardziej wybrednych graczy. Korzystanie z urządzenia mają ułatwić również funkcja blokady klawisza Windows oraz możliwość zamiany przycisków WSAD ze strzałkami. Te wszystkie rozwiązania sprawiają, że rozgrywki nie popsuje tak częste i niechciane przejście do pulpitu czy zawieszenie systemu. Sporym udogodnieniem jest umieszczony w tylnej części obudowy HUB, na który składają się wejścia na mikrofon i słuchawki oraz dwa porty USB. Daje to użytkownikowi więcej opcji podłączenia do komputera innych urządzeń, np. smartfona lub tabletu.

Genesis prezentuje nową klawiaturę hybrydową Thor 200 RGB

Dodatkowy atut klawiatury Thor 200 RGB, którzy przyciągnie uwagę niejednej osoby, to z pewnością podświetlenie. Obok efektu 6-strefowego RGB użytkownik ma do wyboru 8 kolorów i 9 efektów (każdy efekt posiada trzy poziomy jasności). Oczywiście jeśli komuś takie efekty specjalne przeszkadzają, może je bez problemu wyłączyć i to jednym przyciskiem. Klawiatura Genesis trafiła już do sprzedaży, a jej cena wynosi dokładnie 159 złotych. Przyglądając się stosunkowi możliwości prezentowanej klawiatury do kosztu jej zakupu, wydaje się ona bardzo rozsądnym wyborem, jeśli szukamy czegoś nowego, zwłaszcza że za jej powstanie odpowiada uznana na rynku firma, która ma duże doświadczenie w tworzeniu akcesoriów gamingowych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis prezentuje nową klawiaturę hybrydową Thor 200 RGB

 0