Genesis prezentuje wodoodporny plecak gamingowy ze złączem USB – Pallad 400

Genesis prezentuje wodoodporny plecak gamingowy ze złączem USB – Pallad 400

Gracze coraz częściej wybierają komputery przenośne zamiast stacjonarnych. Laptop gamingowy pozwala na granie w ulubione tytuły praktycznie w każdym miejscu, jednak najpierw musimy zadbać o to, by bezpiecznie przetransportować go w to miejsce.

Najpopularniejszym rozwiązaniem są torby na laptopa, jednak nie dość, że nie są one tak wygodne, jak plecak, to jeszcze nie dorównują mu pojemnością, ani też nie zapewniają takiego bezpieczeństwa jak on. Mając to na uwadze, firma Genesis postanowiła wyjść z inicjatywą i wyprodukować serię plecaków dla graczy. Taki ruch okazał się strzałem w dziesiątkę – teraz idą oni za ciosem i poszerzają swoją ofertę o kolejny model. Pallad 400 to wykonany z myślą o 15,6” laptopach poliestrowy plecak, producent starał się, by jego najnowszy produkt sprawdzał się zarówno przy przenoszeniu sprzętu, jak i przedmiotów niezwiązanych z gamingiem. Tylko w jaki sposób postanowił to osiągnąć?

Producent starał się, by plecak sprawdzał się zarówno przy przenoszeniu sprzętu, jak i przedmiotów niezwiązanych z gamingiem

Standardem plecaków przeznaczonych dla graczy jest oczywiście wyściełana komora główna na laptopa, jednak chcąc osiągnąć swój cel, producent musiał wzbogacić swój produkt o coś jeszcze. Tym czymś jest wytrzymała i sztywna konstrukcja, która gwarantuje bezpieczeństwo naszego sprzętu, nawet jeśli w drugiej komorze są rzeczy mogące go w normalnych warunkach uszkodzić. Ponadto plecak wykonany jest z wodoodpornego materiału, dzięki czemu deszczowe dni nie powinny być już dla nas problemem. To nie wszystko. Plecak posiada też pięć kieszeni z dodatkowymi przegródkami (m.in. na telefon), zewnętrzny port USB, elementy odblaskowe i przegródki na mniejsze przedmioty w dodatkowej komorze. Wytrzymały, wygodny i funkcjonalny, a to wszystko w cenie 149 zł – czego chcieć więcej?

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis prezentuje wodoodporny plecak gamingowy ze złączem USB – Pallad 400

 0