Genesis Radium 600 G2 – nowy mikrofon dla graczy i streamerów

Genesis Radium 600 G2 – nowy mikrofon dla graczy i streamerów

Na rynku debiutuje mikrofon Radium 600 G2 od Genesisa. Jest to flagowy sprzęt producenta i następca popularnego wśród youtuberów oraz streamerów modelu Radium 600.

Radium 600 G2 wykorzystuje mikrofon pojemnościowy o kardioidalnej charakterystyce. Dzięki temu głos użytkownika jest przechwytywany z dużą precyzją, zapewniając ciepło i głębię dźwięku. Maksymalna częstotliwość próbkowania 48 kHz i pasmo przenoszenia wynoszą od 30 do 18000 Hz. W zestawie z mikrofonem znajduje się mini statyw biurkowy.

Radium 600 G2 wykorzystuje mikrofon pojemnościowy o kardioidalnej charakterystyce.

Genesis Radium 600 G2 – nowy mikrofon dla graczy i streamerów

Natomiast dołączony koszyk antywstrząsowy z gwintem 5/8" ma za zadanie niwelować niepożądane dźwięki i wibracje. Dodatkowo da radę zamontować mikrofon na ramieniu. Model Radium 600 G2 wyposażony został w pokrętła do regulacji czułości nagrywania oraz głośności odsłuchu. Jest również funkcja natychmiastowego wyciszenia mikrofonu. Urządzenie posiada gniazdo jack 3.5 mm do podłączenia słuchawek oraz port USB-C.

Radium 600 G2 ma obudowę wykończoną matową czernią ze srebrnymi detalami, nadaje mu profesjonalnego, studyjnego charakteru. Nowy mikrofon jest już dostępny w sprzedaży w prognozowanej cenie 399 zł.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis Radium 600 G2 – nowy mikrofon dla graczy i streamerów

 0