Genesis Rhod 250 - gamingowy twardziel na każdą kieszeń

Genesis Rhod 250 - gamingowy twardziel na każdą kieszeń

Genesis Rhod 250 to klawiatura dla graczy, która ma być praktyczna i wytrzymała. Czarno-czerwona konstrukcja Rhod 250 została oparta na membranach zapewniającymi wysoką trwałość. Mechanizm anti-ghostingu ma zaś skutecznie radzić sobie z kombinacjami do 19 przycisków włącznie, pozwalając na granie w duetach. Kapsle posiadają grawerowane laserowo symbole, dzięki czemu nie powinny się wycierać w wyniku długotrwałego, intensywnego użytkowania. Genesis Rhod 250 umożliwia zamianę funkcji klawiszy strzałek i WSAD. Na pokładzie znalazły się także przyciski do sterowania multimediami, a niektóre z nich wzbogacono o grafiki symbolizujące elementy ekwipunku z gier.

Czarno-czerwona konstrukcja Rhod 250 została oparta na membranach zapewniającymi wysoką trwałość. Mechanizm anti-ghostingu ma zaś skutecznie radzić sobie z kombinacjami do 19 przycisków włącznie, pozwalając na granie w duetach.

Genesis Rhod 250 - gamingowy twardziel na każdą kieszeń

Nie zabrakło również standardu w postaci blokady klawisza Windows czy antypoślizgowych, składanych stopek. Przyciski w klawiaturze dla graczy Genesis Rhod 250 charakteryzują się punktem aktywacji na poziomie 2,5 milimetra oraz siłą nacisku równą 55 gramów. Urządzenie łączy się z komputerem przy pomocy kabla USB i zapewnia czas reakcji na poziomie ośmiu milisekund. Sprzęt trafi do sklepowych ofert w ciągu kilku najbliższych dni. Sugerowana cena detaliczna dla klawiatury Genesis Rhod 250 wynosi około 54,9 zł. Całość jest odporna na zachlapania, co podnosi walory praktyczne sprzętu.

Z innych propozycji klawiatur Genesisa warto wymienić np. model Lith 400 RGB. Wyposażona w przyciski o niskim profilu i sześciostrefowe podświetlenie RGB ma przekonać do siebie graczy licznymi funkcjami, wygodą oraz niezwykle cichą pracą. Producent postawił na mechanizm nożycowy (X-Scissors), który ma zapewnić większą trwałość niż tradycyjne membrany oraz lepszą kulturę pracy, względem przełączników mechanicznych. Jednocześnie siła nacisku i punkt aktywacji są zbliżone do tych znanych z wielu „mechaników” i wynoszą, odpowiednio, 55 gramów oraaz 1,9 milimetra. Zainteresowani jej zakupem powinni przygotować około 199 zł.

Dane techniczne: Genesis Rhod 250:

  • typ klawiatury: gamingowa
  • przełączniki: membranowe
  • siła nacisku: 55 g
  • punkt aktywacji: 2,5 mm
  • czas reakcji: 8 ms
  • liczba klawiszy: 104
  • liczba klawiszy multimedialnych: 12
  • wymiary: 466 x 161 x 33 mm
  • interfejs: przewód USB o długości 1,75 m
  • obsługiwane systemy operacyjne: Windows XP/Vista/7/8/10, Linux, Android

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis Rhod 250 - gamingowy twardziel na każdą kieszeń

 0