Genesis wchodzi na rynek akcesoriów do obudów

Genesis wchodzi na rynek akcesoriów do obudów

Znane z tworzenia akcesoriów skierowanych do graczy Genesis poszerzyło w ostatnim czasie swą ofertę o elementy związane bezpośrednio z obudowami. 

W przeszłości sprzedawane obudowy musiały jedynie pomieścić wszystkie podzespoły komputera. Natomiast dziś ich rola jest nieco bardziej zróżnicowana, a PC-ty wymagają na przykład znacznie bardziej wyrafinowanego chłodzenia. Dodatkowo wielu użytkowników oczekuje od peceta efektownego wyglądu. W obydwu zadaniach mogą pomóc nowe wentylatory Genesis. Hydrion 120, to rozwiązania do obudowy, występujące w czterech wariantach kolorystycznych podświetlenia: białym, czerwonym, zielonym i niebieskim. Podobnie jak wiele innych urządzeń producenta także wspomniane chłodzenie zostało uzbrojone w podświetlenie LED. Wyposażone w 15 diod LED mają oferować bardziej równomierne i efektowne podświetlenie.

Genesis Hydrion 120, to wentylator, który powinien zapewnić poczucie komfortu nawet bardziej wymagającym użytkownikom

Wentylatory od Genesis nie powinny zakłócić wrażeń z grania. Producent określa ich głośność na poziomie 18,8 dB, co odzwierciedla hałas generowany przez cichy szept. Hydrion 120 obracają się z prędkością 1000 rpm, co wytwarza przepływ powietrza rzędu 42,1 CFM. Producent wyposażył też swoje produkty w podkładki antywibracyjne, mające zneutralizować drgania przenoszące się na obudowę. Genesis Hydrion 120 są dostępne na rynku w cenie ok. 20 zł za sztukę. Genesis od debiutu na rynku w 2011 roku, marka oferuje wysokiej klasy akcesoria gamingowe, jednocześnie rozwijając i udoskonalając swoje rozwiązania zwracając szczególną uwagą na stosunek jakości do ceny. Warto zaznaczyć, iż Natec i Genesis to od pewnego czasu dwie odrębne marki. Pierwszy z wymienionych brandów (Natec) nadal zajmuje się dostarczaniem akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej, zaś Genesis skupia się na sprzęcie przeznaczonym stricte dla graczy.

Specyfikacja techniczna:

  • Prędkość obrotowa: 1000 obrotów na minutę
  • Przepływ powietrza: 42,1 CFM
  • Wymiary: 120 mm x 120 mm x 25 mm
  • Żywotność: 3000 h
  • Poziom hałasu: 0-18,8
  • Dostępne kolory: biały, czerwony, zielony, niebieski

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis wchodzi na rynek akcesoriów do obudów

 0