Genesis zapowiedział nowe obudowy Titan

Genesis zapowiedział nowe obudowy Titan

Od momentu wyprodukowania pierwszych obudów sygnowanych logiem Genesis minęło już trochę czasu, tymczasem producent do tego momentu zdążył znacznie wzbogacić swą wiedzę odnośnie peryferiów komputerowych, czego efektem są, aż trzy nowe, zapowiedziane modele z serii Titan. 

Wszystkie trzy obudowy, oznaczone numerami: 700, 750 i 800 zostały wyposażone w wentylatory z podświetleniem LED, generowanym przez 33 diody. Wato nadmienić, iż Titan 750 oraz 800 występują w różnych wariantach kolorystycznych, gdzie wentylatory mogą świecić się na czerwono, niebiesko lub zielono. Obecność podświetlanych elementów, to jasny sygnał, że twórca w swoich produktach zastosował przejrzyste panele boczne, celem zwiększenia efektu wizualnego. Wszystkie modele posiadają też przedni panel wykonany z akrylu. Firma przekonuje, że jego obudowy wyróżniają się nie tylko solidnością, ale także przestronnością. Dzięki czemu w środku znajdziemy miejsce m.in. na chłodzenie cieczą, czy kartę graficzną z najwyższej półki cenowej. 

Nowe produkty od Genesis z serii Titan zadowolą najbardziej wymagającą grupę graczy, dzięki zastosowaniu wielu interesujących rozwiązań 

By wydłużyć żywotność instalowanych podzespołów, całość wyposażono w specjalne filtry antykurzowe. Jakby tego było mało firma wprowadziła do swych produktów parę elementów, które powinny wpłynąć na ogólną jakość. Jednym z nich jest specjalna obudowa komory zasilacza, mającą usprawnić przepływ powietrza. W środku znalazły się również wyżłobienia za płytą główną, ułatwiające zarządzanie okablowaniem. Obudowy Titan 700, 750 i 800 wyceniono na kwotę: 149, 159, 179 złotych. Data debiutu nie jest jeszcze znana. Jednocześnie warto zaznaczyć, że marki Natec oraz Geneis od pewnego czasu stanowią dwa, zupełnie odmienne byty. Pierwszy z nich w dalszym ciągu zamierza dostarczać akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej, zaś na sprzęcie dedykowanym stricte maniakom gier.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis zapowiedział nowe obudowy Titan

 0