Genius HS-G680 – słuchawki dla graczy z dźwiękiem przestrzennym

Genius HS-G680 – słuchawki dla graczy z dźwiękiem przestrzennym

Firma Genius wprowadziła do swojej oferty nowe słuchawki dla graczy o nazwie HS-G680. Model ten obsługuje dźwięk przestrzenny w formacie 7.1.

Słuchawki wyposażone są w 50-milimetrowe przetworniki z obsługą dźwięku Surround w formacie 8-kanałowym (7.1). W teorii powinno to gwarantować dobrej jakości sygnał, np. kroki przeciwników dokładniej z tej strony, z której będą się do nas zbliżać. Dodatkowo słuchawki mają wbudowany system niwelowania dźwięku zewnętrznego, dzięki czemu całkowicie można skupić się na grze.

Producent chwali się wysoką wygodą słuchawek. Są to modele nauszne, które całkowicie zakrywają małżowinę. Mają być lekkie, aby nie ciążyły w trakcie długich sesji, a dzięki regulowanej opasce mają automatycznie dopasowywać się do kształtu głowy. Genius HS-G680 mają dość agresywny wygląd z wbudowanymi diodami LED w kolorze czerwonym.

Gracze powinni także docenić długi kabel, na którym umieszczono kontroler do regulowania głośności zarówno samych słuchawek, jak i wbudowanego mikrofonu, który umieszczony jest na giętkim pałąku. Cena słuchawek nie jest na razie znana, ale nie powinna być szczególnie wysoka. Firma Genius znana jest z produkowania urządzeń w rozsądnych cenach.

Genius HS-G680

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genius HS-G680 – słuchawki dla graczy z dźwiękiem przestrzennym

 0