Ghost of Tsushima na PC może zostać zapowiedziany na dniach

Ghost of Tsushima na PC może zostać zapowiedziany na dniach

Sony wydaje kolejne gry z PlayStation na PC. Obecnie na tę platformę sprzętową zmierza Horizon Forbidden West, które pojawi się 21 marca. Tymczasem następną grą ma być Ghost of Tsushima, który podobno zostanie zapowiedziany za kilka dni.

Jak podaje Shpeshal_Nick z XboxEra Ghost of Tsushima zmierza na komputery i będzie ujawniony 5 marca, choć nie jest to data premiery. Ta będzie miała miejsce jakiś czas później. „Słyszałem, że wkrótce możemy otrzymać coś na temat portu PC Ghost of Tsushima. Może około piątego?” – napisał Shpeshal_Nick. Zapowiedź portu Ghost of Tsushima nie stanowiłoby zaskoczenia, ponieważ Sony dawno temu otworzyło się na PC i jakiś czas po premierze wydaje swoje gry także na tej platformie.

Ghost of Tsushima na PC może zostać zapowiedziany 5 marca.

Ghost of Tsushima to kolejny logiczny port na PC, który pierwotnie wydano na PlayStation 4 w lipcu 2020 roku. Zapewne tutaj dostaniemy kompletne wydanie Ghost of Tsushima: Director's Cut z dodatkiem. Ghost of Tsushima przenosi graczy do roku 1274, w którym na kontynencie azjatyckim rządzi imperium mongolskie.

Chan Kubila decyduje się dokonać inwazji na Japonię, w wyniku którego ginie wielu samurajów. Główny bohater Jinowi Sakai, któremu cudem udało się przeżyć masakrę na wyspie postanawia wymierzyć sprawiedliwość walcząc z armią mongolską.

Warto przypomnieć, iż plotki o porcie PC Ghost of Tsushima pojawiły się prawie trzy lata temu. Czas więc, by Sony wydało tę grę również na komputerach.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ghost of Tsushima na PC może zostać zapowiedziany na dniach

 0