Ghost of Tsushima odnosi sukces na PC. Gra przyciąga tłumy graczy

Ghost of Tsushima odnosi sukces na PC. Gra przyciąga tłumy graczy

Ghost of Tsushima Director's Cut trafił na PC 16 maja i w ciągu dwóch dni odniósł ogromny sukces jeśli chodzi o zainteresowanie graczy na Steam.

Ghost of Tsushima to czwarta co do wielkości gra z PlayStation wydana na Steam pod względem liczby jednocześnie grających graczy. Według danych SteamDB od czwartkowej premiery w grę zagrało 61,453 graczy jednocześnie, z kolei w chwili pisania wiadomości w grze przebywa 47,816 osób. Warto zaznaczyć, że w krótkim czasie nastąpił widoczny wzrost, bowiem zaraz po debiucie peak wynosił 59 244 graczy.

Ghost of Tsushima w ciągu dwóch dni przyciągnął ponad 61 tysięcy graczy jednocześnie na Steam.

Należy oczekiwać, iż w najbliższej przyszłości liczba graczy urośnie. To dobra wiadomość dla Sony, które przeżywało kryzys po kontrowersjach związanych z Helldivers 2. Ghost of Tsushima nie zaszkodziło również wycofanie go ze sprzedaży w 177 krajach. Wcześniej też wymagane było połączenie konta PSN z wersją komputerową. Teraz ów wymóg nie dotyczy trybu single player.

Ghost of Tsushima pobił już wyniki Horizon Zero Dawn, Horizon Forbidden West Complete Edition i The Last of Us Part I. Jeśli chodzi o najpopularniejszy tytuł PlayStation dostępny na Steam prym wiedzie Helldivers 2, opracowane przez niezależne studio Arrowhead, z 458 709 graczami jednocześnie, przed God of War z 73 529 i Marvel’s Spider-Man Remastered z 66 436 graczami.

Ghost of Tsushima Director’s Cut pozostaje dostępne także w Epic Games Store. Port PC przygotował Nixxes we współpracy z twórcami gry ze studia Sucker Punch Productions.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ghost of Tsushima odnosi sukces na PC. Gra przyciąga tłumy graczy

 0