Ghostwire: Tokyo trafi na konsole Xbox SeriesX/S i Game Passa

Ghostwire: Tokyo trafi na konsole Xbox SeriesX/S i Game Passa

Ghostwire: Tokyo oficjalnie zmierza na konsole Xbox Series X/S i do usługi Game Pass. Poznaliśmy datę wydania gry studia Tango Gameworks, która pierwotnie pojawiła się na komputerach oraz PlayStation 5.

Ghostwire: Tokyo trafi na Xbox Series X/S i Game Passa 12 kwietnia. Nastąpi to po ponad roku, bo tytuł zadebiutował 25 marca 2022 r. na PC oraz PS5. Jednocześnie pojawi się aktualizacja o nazwie Spider's Thread wprowadzająca wiele nowych rzeczy do głównej wersji Ghostwire: Tokyo. Przede wszystkim dodaje ona tryb pozwalający rozegrać przeszło 30 etapów ze 120 ręcznie stworzonych poziomów. Wariant ten posiada jeden cel: dojść do końca etapu. Robiąc progres będziemy dostawać nowe umiejętności oraz punkty pozwalające na rozwój postaci. W sytuacji, gdy polegniemy, wrócimy do samego początku rozgrywki, aczkolwiek z zachowaniem niektórych usprawnień.

Ghostwire: Tokyo trafi na Xbox Series X/S i Game Passa 12 kwietnia.

Rozszerzona zostanie kampania fabularna, która doczeka się nowych misji w tym jednej rozgrywanej w nawiedzonym gimnazjum, nie zabraknie też rozbudowanych przerywników filmowych dających lepszy wgląd w historię gry. Oprócz kilku nowych cutscenek dodano specjalne interakcje Akito i KK w postaci przerywników. Przy okazji Akito otrzymuje nowe zdolności. Kolejnym miłym dodatkiem jest ustawienie „Reduced Horror Effects”, które zastępuje upiorne efekty naklejkami Shiibuya Hachi. Update będzie darmowy i trafi również na PlayStation 5. Za powstanie Ghostwire: Tokyo odpowiada Tango Gameworks, które na koncie ma serię horrorów The Evil Within. Warto wspomnieć, że Sony korzystało z rocznej ekskluzywności, która właśnie dobiega końca.

Ghostwire: Tokyo to przygodowa gra akcji, w której mieszkańcy Tokio zniknęli, a na ulicach miasta grasują mordercze istoty nadprzyrodzone. Gracz kieruje poczynaniami jedynego człowieka, który przetrwał tę katastrofę a jakby tego było mało dostał nadprzyrodzone zdolności. Walcząc z nadprzyrodzonymi istotami możemy korzystać z połączenia możliwych do rozszerzenia mocy żywiołów oraz umiejętności łowcy duchów. Przemierzając w teorii opustoszałe ulice stolicy Japonii trafiamy przeciwników posiadających różne umiejętności, w tym ataków i obrony, więc w pierwszej kolejności należy rozpracować takiego wroga.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ghostwire: Tokyo trafi na konsole Xbox SeriesX/S i Game Passa

 0