Gigabyte i AMD - podsumowanie prezentacji nowych produktów

Gigabyte i AMD - podsumowanie prezentacji nowych produktów

22 sierpnia w Warszawie odbyło się spotkanie zorganizowane przez GIGABYTE i AMD. Przedstawiciele obu firm spotkali się z reprezentantami partnerów biznesowych, resellerów i dystrybutorów, by opowiedzieć o najnowszych produktach obu marek. Spotkanie było również okazją do podsumowania niedawnych premier procesorów AMD Ryzen 3000 i nowej serii płyt głównych GIGABYTE X570. Jednym z wniosków spotkania było stwierdzenie, że rynek bardzo dobrze przyjął nowe rozwiązania. Procesory AMD mimo, że współpracują ze starszymi modelami płyt dla platformy AM4, pełnię możliwości pokazują dopiero w połączeniu z modelami z chipsetem X570. Do niewątpliwych zalet takich zestawów zaliczyć należy możliwość korzystania z wprowadzonego przez nowe Ryzeny interfejsu PCIe 4.0

Seria płyt głównych GIGABYTE X570 liczy sobie w tej chwili 10 konstrukcji, należących głównie do rodziny Aorus. To grupa produktów, w której każdy entuzjasta sprzętu komputerowego, chcący złożyć nowego PC-ta znajdzie coś dla siebie. Na wyróżnienie zasługują szczególnie świetnie radząca sobie obecnie na polskim rynku płyta główna X570 Aorus Elite, oraz dedykowana graczom X570 Aorus PRO.

W czasie spotkania zorganizowanego przez firmy GIGABYTE i AMD uczestnicy mogli zobaczyć komputer demo PC zbudowany niemal w całości na podzespołach i peryferiach GIGABYTE Aorus. W tym momencie producent jest w stanie zaoferować niemal wszystkie potrzebne elementy, by stworzyć super wydajną maszynę mającą wiele zastosowań – od gamingu po bezproblemową pracę np. z dużymi plikami graficznymi.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gigabyte i AMD - podsumowanie prezentacji nowych produktów

 0