Gigabyte sprzedaje podświetlane atrapy pamięci RAM

Gigabyte sprzedaje podświetlane atrapy pamięci RAM

Pusta przestrzeń pomiędzy obsadzonymi slotami RAM szpeci zestawy komputerowe, a nie macie pieniędzy na dokupienie pamięci? Gigabyte ma na to radę.

Moduły pamięci RAM z podświetleniem RGB LED nie są niczym nowym na rynku podzespołów PC. Firmy od ponad dwóch lat prześcigają się w dostarczaniu nowego wzornictwa i funkcjonalności. Czy można więc wymyślić tutaj coś, co jeszcze kogoś zaskoczy? Gigabyte na tegorocznych targach Computex zapowiedział, że zamierza rozpocząć sprzedaż pamięci RAM, jednak to nie koniec nowości. Producent zamierza sprzedawać również podświetlane moduły, które wcale nie zawierają w sobie żadnych kości pamięci. Producent zamierzać swoje nowe zestawy pamięci AORUS RGB LED w zestawach. W pakiecie będą dwie kości o łącznej pojemności 16GB DDR4, jednakże w zestawie znalazły swoje miejsce jeszcze dwie sztuki wyglądających tak samo atrap, które poza funkcjami estetycznymi, nie pełnią żadnej innej roli.

Gigabyte wprowadził do swojej oferty moduły RAM, które nie robią nic poza wypełnianiem pustej przestrzeni

Produkt ten powstał z myślą o osobach, które chcą dopieścić swój zestaw komputerowy i nie chcą posiadać pustych przestrzeni pomiędzy obsadzonymi slotami pamięci na płycie głównej, a nie chcą również wydawać pieniędzy na dużą ilość pamięci RAM, by obsadzić wszystkie porty. Gigabyte analizuje również możliwość sprzedaży atrap osobno, poza zestawem, jednakże jest to póki co kwestia przyszłości. Mimo wszystko, jeśli taki produkt wejdzie do sprzedaży jako autonomiczna pozycja, jest niemal pewne, że prędzej czy później ktoś kupi bezużyteczny kawałek świecącego aluminium, z nadzieją, że polepszy to prace komputera ;) Zestawy Aorus RGB LED DDR4 trafią do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu w cenie 229 dolarów USD.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gigabyte sprzedaje podświetlane atrapy pamięci RAM

 0