Gigabyte wprowadza dwa monitory Aorus 4K dla graczy PC i konsolowych

Gigabyte wprowadza dwa monitory Aorus 4K dla graczy PC i konsolowych

Gigabyte rozszerza swoją ofertę monitorów do gier Aorus o dwa kolejne wyświetlacze 4K, które oferują obsługę HDMI 2.1. Nowe warianty to 32-calowy model przeznaczony dla graczy na PC oraz masywny 48-calowy monitor OLED stworzony z myślą o PlayStation 5 i Xbox Series X. Nowsci dołączą do obecnego już na rynku FV43U.

Gigabyte zapowiedział FV43U już w kwietniu i ten wyposażony w rozdzielczość 4K, HDMI 2.1, wbudowany tuner telewizyjny, czas reakcji 1 ms i certyfikat DisplayHDR 1000, monitor okazał się tak popularny, że wiele zachodnich sklepów wyprzedało początkowy nakład już w dniu premiery. Teraz do rodziny monitorów 4K dołącza 32-calowy Aorus FI32U, który Gigabyte pozycjonuje jako idealny wyświetlacz dla graczy PC wyposażonych w karty graficzne, takie jak RTX 3080, którzy chcą płynnej rozgrywki w rozdzielczości 4K. Firma twierdzi, że jest to obecnie jedyny monitor 4K na rynku, który łączy HDMI 2.1 i SuperSpeed ​​IPS z odświeżaniem 144 Hz i czasem reakcji 1 ms GTG.

Aorus FI32U i FO48U to nowe monitory od Gigabyte dedykowane graczom PC oraz konsolowym.

gigabyte monitor dla graczy 4K

Aorus FI32U oferuje 10-bitową głębię kolorów (8 bitów + FRC), 90% pokrycie gamy DCI-P3/123% sRGB, certyfikat Vesa DisplayHDR 400 i "audiofilski" systemem dźwiękowy, który wykorzystuje wbudowany układ ESS Sabre. Monitor posiada rozbudowane opcje poswietlenia RGB oraz przełącznuk KVM do sterowania wieloma urządzeniami za pomocą jednego zestawu myszy / klawiatury. Dostępne są dwa porty USB 3.0 i USB typu C, które mogą zapewnić zasilanie 5 V/1,5 A, a także HDMI 2.1 i DisplayPort 1.4.

gigabyte monitor dla graczy 4K

Tymczasem FO48U jest "pierwszym na świecie 48-calowym monitorem do gier wyposażonym w wysokiej jakości panel OLED". Monitor przeznaczony dla posiadaczy konsol obecnej generacji, oferuje prawdziwą 10-bitową głębię kolorów, częstotliwość odświeżania 120 Hz, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, 98% DCI P3/130% sRGB, FreeSync Premium i 1 m GTG. Ma również dwa porty USB 3.0 i USB Type-C oraz jest wyposażony w soudbar Space Audio, aby "jeszcze bardziej zanurzyć graczy w ich ulubionych światach gier". Gigabyte nie ujawnił jeszcze cen.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gigabyte wprowadza dwa monitory Aorus 4K dla graczy PC i konsolowych

 0