Gigabyte wprowadza nowy model karty Aorus Radeon RX 5700 XT

Gigabyte wprowadza nowy model karty Aorus Radeon RX 5700 XT

Od czasu wprowadzenia w tym roku nowej serii procesorów graficznych AMD RX 5700 opartych o 7 nm proces technologiczny, w sklepach pojawia się coraz więcej autorskich wariacji od różnych producentów, a teraz Gigabyte,prezentuje swoją kolejną wersję RX 5700 XT.  Nowy Aorus Radeon 5700 XT RX 8G jest zbudowany w oparciu o 2. generacji technologię 7nm od AMD oraz architekturę rDNA i wyposażony w system chłodzenia Windforce 3x, 6 miedzianych ciepłowodów oraz przełącznik BIOS dla cichego trybu pracy. Nowa karta jest również kompatybilna z z oświetleniem RGB Led Fusion 2.0 posiada ochronną metalową płytkę z tyłu karty i została wykonana z certyfikowanych materiałów Gigabyte Ultra-Durable. Nowa karta obsługuje maksymalnie do sześciu wyświetlaczy jednocześnie z dzięki trzem portom DisplayPort i trzem HDMI.

Gigabyte wprowadza na rynek podkręconą kartę Aorus Radeon RX 5700 XT 8G, oferując tryb cichy i 4 lata gwarancji producenta.

Poza tym Gigabyte Aorus Radeon RX 5700 XT 8G oferuje rozbudowany zestaw chłodzenia,mający zapewnić odpowiednią wydajność wydajności podczas długich sesji grania. Gigabyte Windforce jest stosowany w krytycznych obszarach karty graficznej, w tym na rdzeniu GPU, VRAM i MOSFETach, aby zapewnić efektywność i stabilną wydajność. Wbudowany przełącznik BIOS pozwala użytkownikom przełączać się między domyślnym trybem OC, który uwalnia pełną wydajność karty,lub można wybrać tryb cichy, aby móc komfortowo pracować, bez zbędnych zakłóceń. Gigabyte zegary GPU ustawił na poziomie 2010 MHz w trybie boost, 1905 MHz w trybie game, a taktowanie bazowe wynosi 1770 MHz. Taktowanie pamięci wynosi 14000 MHz.

Gigabyte twierdzi Aorus Radeon RX 5700 XT 8G jest wykwintną i skoncentrowaną na szczegółach konstrukcją. Minimalistyczne linie z podświetleniem RGB są wytłoczone na obudowie, a śladowe wzornictwo idealnie pasuje do grawerowanej płyty tylnej, która zapewnia stylową teksturę i imponującą estetykę. Oświetlenie RGB zintegrowane z Aorus Radeon RX 5700 XT 8Gc może być kontrolowane i konfigurowane za pomocą oprogramowania RGB Fusion 2, które pozwala użytkownikom w pełni dostosować i spersonalizować efekty wizualne. Ze względu na wyjątkową trwałość konstrukcji, Aorus Radeon RX 5700 XT 8G jest objęty 4-letnią gwarancją producenta - po rejestracji produktu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gigabyte wprowadza nowy model karty Aorus Radeon RX 5700 XT

 0