Gionee dyskretnie pokazało nowego smartfona z baterią 7000 mAh

Gionee dyskretnie pokazało nowego smartfona z baterią 7000 mAh

Chińska firma Gionee dyskretnie zaprezentowała nowego smartfona. Model nie został oficjalnie zapowiedziany, ale pojawił się na zdjęciu opublikowanym przez producenta. Znana jest już nawet jego prawdopodobna specyfikacja.

Smartfon jak na razie nie ma oficjalnej nazwy. Jego oznaczenie to w tym momencie M2017, co przy okazji sugeruje, że nie zadebiutuje na sklepowych półkach w tym roku. Bardziej prawdopodobna data premiery to początek 2017. Urządzenie ma być nowym flagowcem w ofercie chińskiej marki. Właśnie dlatego należy spodziewać się topowej specyfikacji.

Pogłoski mówią o tym, że Gionee M2017 zostanie wyposażony w ośmiordzeniowy procesor ARM, 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci masowej. Ekran ma mieć przekątną 5,7 cala i rozdzielczość QHD 2560 x 1440 pikseli. Do tego dojdzie jeszcze podwójny aparat, wzorem Huawei P9 oraz iPhone'a 7 Plus. Jednak najciekawiej zapowiada się bateria o pojemności 7000 mAh, dzięki której smartfon powinien działać bardzo długo bez konieczności ponownego ładowania.

Na opublikowanej fotografii można zobaczyć aktorkę Xu Fan, która jest nową ambasadorką marki oraz jej męża - Feng Xiaoganga. Mężczyzna trzyma w lewej dłoni nowy smartfon marki Gionee. Na ten moment nie znamy jednak daty premiery ani ceny nowego urządzenia.

Gionee - smartfon z baterią 7000 mAh

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gionee dyskretnie pokazało nowego smartfona z baterią 7000 mAh

 0