GK530 Tournament Cherry MX Red. Wisienka na torcie w ofercie klawiatur SPC

GK530 Tournament Cherry MX Red. Wisienka na torcie w ofercie klawiatur SPC

SPC Gear GK530 Tournament Cherry MX Red to nowa odmiana klawiatury mechanicznej tym razem posiadającej przełączniki Cherry MX w wersji Red cechujące się niemałą wytrzymałością, które sprawdzą się w bardzo dynamicznych grach wideo wymagających od użytkownikach dużej ilości kliknięć (czas reakcji klawisza w opinii SPC skrócono do niezbędnego minimum). Producent nie ukrywa, że wersję Red opracowano przede wszystkim z myślą o profesjonalnych graczach uczestniczących np. w rozgrywkach e-sportowych. Żywotność przełączników Cherry MX została określona na aż 50 milionów wciśnięć. Dla uzyskania maksymalnej skuteczności SPC Gear GK530 Tournament Cherry MX Red wyposażono w funkcję N-Key Rollover umożliwiającą wciśnięcie dowolnej liczby klawiszy jednocześnie, a także pełny Anti-Ghosting, dzięki któremu żaden zabłąkany znak nie zostanie wprowadzony do naszego komputera.

Nowy model klawiatury mechanicznej SPC Gear GK530 Tournament wyposażono w przełączniki niemieckiego producenta Cherry MX w wersji Red.

GK530 Tournament Cherry MX Red. Wisienka na torcie w ofercie klawiatur SPC

Brak w GK530 Tournament Cherry MX Red bloku numerycznego sprawia, że zyskujemy na biurku więcej miejsca na pozostałe akcesoria np. myszkę lub mikrofon niż w przypadku zwykłej klawiatury. Bez wątpienia tych rozmiarów produkt jest również wygodniejszy w transporcie np. na rozgrywki e-sportowe lub do znajomego bowiem mieści się w przeciętnej wielkości plecaku. Za odpowiednią sztywność w SPC GK530 Tournament Cherry MX Red odpowiada metalowa konstrukcja, z kolei gumowe antypoślizgowe podkładki uniemożliwiają przypadkowe przesunięcie podczas użytkowania, dzięki czemu GK530 doskonale trzyma się biurka. Nadruki na klawiszach, wycinane laserem, są bardzo trwałe oraz odporne na zużycie mechaniczne. Krój czcionki jest bardzo czytelny, elegancki i charakterystyczny dla klawiatur SPC Gear.

Prezentowany sprzęt wyposażono w czerwone podświetlenie z możliwością regulacji jasności, zapewniając wysoki komfort nocnych rozgrywek. Użytkownik może skorzystać z 21 predefiniowanych efektów podświetlenia, m.in. płynne przejścia, fala, śledzenie wciskanych klawiszy. Niezależnie od wybranego efektu regulować można ich szybkość, jasność oraz kierunek. Skonfigurowanie dwudziestego drugiego trybu użytkownika wraz z konfiguracją makr jest możliwe po instalacji oprogramowania. Właśnie, przygotowany dla klawiatury program umożliwia m.in. bezproblemowe tworzenie własnych makr oraz przypisywanie już istniejących zdefiniowanych skrótów do praktycznie dowolnego klawisza. Przewidywana cena SPC Gear GK530 Cherry MX Red wynosi 299 zł.

Specyfikacja SPC Gear GK530 Tournament Cherry MX Red

 • Typ klawiatury: mechaniczna, format TKL
 • Rodzaj przełączników: Cherry MX Red
 • Liczba przycisków: 87
 • Rodzaj podświetlenia: czerwone, punktowe
 • Długość przewodu: 1,8 m
 • Rodzaj wtyku: pozłacany USB
 • Programowalne makra: tak (tylko z oprogramowaniem)
 • N-Key Rollover: tak
 • Anti-Ghosting: pełny
 • Wymiary: 38 × 361 × 133 mm (wys. × szer. × gł.)
 • Waga produktu: 930 g
 • Dodatkowe akcesoria: przyrząd do wyjmowania przycisków
 • Gwarancja: 24 miesiące
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: GK530 Tournament Cherry MX Red. Wisienka na torcie w ofercie klawiatur SPC

 0