Głośniki Genesis Helium 300BT ARGB - brzmienie bardziej osobiste

Głośniki Genesis Helium 300BT ARGB - brzmienie bardziej osobiste

Genesis Helium 300BT ARGB to głośniki stereo, które można połączyć z komputerem zarówno przewodowo, jak i korzystając z interfejsu Bluetooth. Producent wyposażył je w podświetlenie ARGB, nad którym użytkownik ma mieć pełną kontrolę. Biegnące wokół membran pasy LED mają współpracować z systemami iluminacji popularnych producentów płyt głównych. Na liście kompatybilnych znalazły się m.in. Polychrome RGB, Mystic Light Sync, RGB Fusion oraz Aura Sync. Głośniki Genesis Helium 300BT ARGB posiadają ponadto karbonowe wykończenie. Konstrukcyjnie mamy do czynienia z systemem Bass Reflex, a użytkownik może niezależnie regulować głośność zestawu i basu przy pomocy stosownych pokręteł. Obok nich, na bocznym panelu, wyprowadzono złącza RCA i mini-jack 3,5 mm oraz umieszczono przyciski sterujące trybem pracy oraz podświetleniem.

Genesis Helium 300BT ARGB to głośniki stereo, które można połączyć z komputerem zarówno przewodowo, jak i korzystając z interfejsu Bluetooth.

Głośniki Genesis Helium 300BT ARGB - brzmienie bardziej osobiste

Jest też włącznik systemu oszczędzania energii (ECO). Całkowita moc zestawu wynosi 24 W, a pasmo przenoszenia 100 Hz - 20 kHz ma przełożyć się na wysoką jakość brzmienia. Głośniki Genesis Helium 300BT ARGB są już dostępne w sprzedaży. Chętni muszą liczyć się z wydatkiem rzędu około 299 złotych. Warto wspomnieć też o innych głośnikach Helium 100B. Kompaktowe kolumny zostały wyposażone w podświetlenie RGB. Pierścienie RGB otaczają membrany głośników i mają pozwolić użytkownikom lepiej wyrazić siebie i stworzyć unikalne stanowisko do gier. Iluminacja powinna być dobrze widoczna dzięki zastosowaniu perforowanych maskownic.

Głośniki Genesis Helium 300BT ARGB - brzmienie bardziej osobiste

Jeżeli interesowałyby was słuchawki od Genesis to interesującą propozycją wydaje się model Selen 400, które można sparować z PC i konsolami Nintendo Switch i PlayStation 4. Komunikacja odbywa się z wykorzystaniem odbiornika USB, a producent obiecuje do 15 godzin nieprzerwanej pracy. Na lewej słuchawce zlokalizowano przyciski do kontroli głośności i wyciszania mikrofonu. Ten ostatni umieszczono na elastycznym ramieniu, co ma ułatwić jego optymalne ułożenie. Słuchawki dla graczy Genesis Selen 400 są już dostępne w sprzedaży. Producent życzy sobie za headset 349 zł.

Dane techniczne Genesis Helium 300BT ARGB:

  • moc RMS: 24 W (2 x 12 W)
  • pasmo przenoszenia: 100 Hz - 20 kHz
  • komunikacja: przewodowa (mini-jack 3,5 mm), RCA, bezprzewodowa (Bluetooth)
  • złącza: dźwięk (mini-jack 3,5 mm, RCA), USB (podświetlenie ARGB)
  • wymiary: 200 x 85 x 105 mm
  • długości przewodów: pomiędzy głośnikami: 135 cm / zasilającego: 135 cm / sygnałowego: 110 cm

Pokaż / Dodaj komentarze do: Głośniki Genesis Helium 300BT ARGB - brzmienie bardziej osobiste

 0