God of War najlepszą grą na PS4. Twórca gry wzruszony ocenami

God of War najlepszą grą na PS4. Twórca gry wzruszony ocenami

Przedstawiciele Sony Santa Monica raczej nie spodziewali się aż tak ciepłego przyjęcia nowego epizodu uznanej serii. A jednak pobili rekordy wcześniejszych gier. 

Wszystko wskazuje na to, że God of War jest najlepszym produktem wydanym do tej pory wyłącznie na PlayStation 4 zaś większość ocen zarówno recenzentów, jak i zwykłych użytkowników tego dowodzi. Podczas gdy spora część deweloperów poszła w złą stronę nachalnych mikrotransakcji pojawiających się nawet w tytułach singleplayer, studio odpowiedzialne za najnowsze przygody Kratosa zdecydowało o zachowaniu tradycyjnych aspektów gry, a tym samym zaniechaniu implementacji tego kontrowersyjnego systemu. Dodatkowo widać, że starali się w ów projekt włożyć całe serce. Idealnie obrazuje, to filmik opublikowany przez jednego z twórców GoWa, który przegląda zebrane opinie na Metacritic, by przekonać się jak ludzie zareagowali na ich dzieło.

Najnowszy God of War sprzedaje się jak ciepłe bułeczki i przebija wcześniejsze oczekiwania autorów

Kiedy strona załadowuje się ukazują się oceny na poziomie 93%, co zapewnia God of War bezapelacyjną pierwszą pozycję na liście gier PS4. Widząc to Barlog ulega niesamowitemu wzruszeniu. Deweloper przyznał, iż długo zastanawiał się nad nagraniem tegoż klipu w obawie przed reakcją jego syna, który często ucieka do pokoju i płacze. Po prostu nie chciał, żeby widział on dorosłego mężczyznę w podobnym stanie, ale jak ostatecznie przyznał, było warto. God of War miało swą premierę dokładnie wczoraj. Historia skupia się tym razem nie tylko na postaci Kratosa ale również jego syna. Po wybiciu większości helleńskich bogów protagonista ucieka na daleką Północ żeby zaznać upragnionego spokoju. Niestety plan spalił na panewce natomiast heros popada w kolejne tarapaty. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: God of War najlepszą grą na PS4. Twórca gry wzruszony ocenami

 0