God of War: Ragnarok zmierza na PC. Poznaliśmy potencjalny moment prezentacji

God of War: Ragnarok zmierza na PC. Poznaliśmy potencjalny moment prezentacji

God of War: Ragnarok jest kolejną produkcją ze świata PlayStation zmierzającą na PC. Dotychczas Sony nie ujawniło informacji o wersji komputerowej, ale wiele wskazuje na to, że port będzie zaprezentowany na PlayStation Showcase.

Nie jest tajemnicą, iż kolejne gry z PlayStation trafią na komputery, a jednym z nich może być God of War: Ragnarok. Leaker Billbil-kun ujawnił w serwisie X (dawniej Twitter), że najnowsze przygody Kratosa zostaną zapowiedziane na PC podczas PlayStation Showcase i to jeszcze w maju. Dokładna data prezentacji oraz premiery nie są jeszcze znane. Według doniesień Sony planuje w bieżącym miesiącu zorganizować prezentację produktów PlayStation, na której będzie można zobaczyć między innymi Silent Hill 2.

God of War: Ragnarok na PC ma zostać zapowiedziany jeszcze w maju podczas PlayStation Showcase.

Jest to nieoficjalna informacja a do tego sam Billbil-kun nie ma do końca przekonania czy rzeczywiście to PlayStation Showcase będzie miejscem oficjalnej zapowiedzi God of War: Ragnarok na PC. Taki obrót spraw nie byłby zaskoczeniem, ponieważ na komputerze zagramy do dawna w God of War z 2018 roku. Ragnarok zadebiutował z kolei wyłącznie na PS5 9 listopada 2022 roku.

Gra w pierwszym tygodniu odnotowała sprzedaż wynoszącą 5,1 miliona egzemplarzy a w ciągu pierwszych 10 tygodni było to już 11 milionów egzemplarzy, co uczyniło ją najszybciej sprzedającym się tytułem w historii PlayStation Studios. Dotychczas Ragnarok odnotował sprzedaż na poziomie 15 milionów sztuk.

Tymczasem 16 maja na komputerach zadebiutuje Ghost of Tsushima, czyli inny ekskluzywny tytuł z PlayStation.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: God of War: Ragnarok zmierza na PC. Poznaliśmy potencjalny moment prezentacji

 0