God of War zaprezentowany na reklamie TV

God of War zaprezentowany na reklamie TV

Kratos niebawem powróci i jak pokazują coraz liczniej prezentowane materiały, będziemy mieć styczność z murowanym kandydatem do miana Gry Roku.

Dnia 20 kwietnia wyczekuje zapewne większość posiadaczy PlayStation 4, ponieważ właśnie wtedy zadebiutuje upragniona nowa odsłona God of War. Tymczasem twórcy powoli napędzają machinę PR, mającą za zadanie przekonać do gry jak największe grono odbiorców. W związku z tym postanowili opublikować iście mocną reklamę telewizyjną, w której pojawia się Kratos trenujący swego syna Atreusa. Oczywiście nie brakuje przy tym życiowych mądrości głównego bohatera, polowania na zwierzęta, czy pokazu dobrej sztuki walki. Warto nadmienić, iż w sprzedaży pojawi się dedykowane wydanie PS4 Pro, co jest świetną opcją dla osób dopiero rozpoczynających przygodę ze sprzętem Sony. Cena, jaką przyjdzie nam zapłacić, wynosi około 1999 złotych.

Spot reklamowy prezentujący w akcji nowego God of War pozwala sądzić, iż mamy do czynienia z mocniejszą produkcją bieżącego roku

Przy okazji warto nadmienić, że produkcja będzie wolna od modnego ostatnimi czasy systemu mikrotransakcji (deweloperzy zwyczajne nie chcą wyciągać kolejnej kasy od ludzi). Posunięcie zdecydowanie in plus, szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie wiele tytułów singlowych posiada wszelkiej maści skrzyneczki z zawartością premium. Notabene God of War doczekał się mocnego restartu, podczas którego przemodelowaniu uległ, chociażby system walki, czy jakość prezentowanego świata. Fabuła skupia się w znacznej mierze na relacjach głównego bohatera z synem, zmuszonych do radzenia sobie z przeciwnościami losu. Wbrew wcześniejszym oczekiwaniom głosu Kratosowi nie udzieli znany z trójki Bogusław Linda tylko Artur Dziurman.

Pokaż / Dodaj komentarze do: God of War zaprezentowany na reklamie TV

 0