GOG Galaxy 2.0 dostępne w formie otwartej bety

GOG Galaxy 2.0 dostępne w formie otwartej bety

GOG Galaxy 2.0 od pierwszej zapowiedzi w maju tego roku jawi się niezwykle interesująco, transformując z launchera dedykowanego grom zakupionym w rodzimym sklepie GOG w rozwiązanie, które zbierze w ramach jednej aplikacji wszystkie pecetowe (i nie tylko) platformy razem. Co prawda beta testy tego rozwiązania trwają już od czerwca tego roku (od tego czasu platforma doczekała się one kilku dużych update’ów, które wprowadziły nowe funkcje), ale te dotychczas miały jedynie zamkniętą formę - to właśnie uległo zmianie ponieważ GOG Galaxy 2.0 udostępnione zostało właśnie w ramach otwartych beta testów, co oznacza, że każdy może wypróbować ten launcher, bez potrzeby otrzymania wcześniejszego zaproszenia.

GOG Galaxy 2.0 udostępnione zostało właśnie w ramach otwartych beta testów, co oznacza, że każdy może wypróbować ten launcher, bez potrzeby otrzymania wcześniejszego zaproszenia.

Jeśli dotychczas nie śledziliście rozwoju GOG Galaxy 2.0, to warto odnotować, że launcher doczekał się w międzyczasie wielu nowości, w tym choćby globalnego wyszukiwania, instrukcji gier czy możliwości sprawdzenia statusu online naszych znajomych na innych platformach. GOG Galaxy 2.0 wciąż oficjalnie wspiera jedynie GOG i Xbox Live, ale społeczność open-source zadbała już także o integrację z innymi platformami oraz obsługę Steam, Epic, Battle.net, Uplay, Origin i wielu innych, w tym emulatorów czy launcherów pojedynczych gier MMO. Wszyscy zainteresowani mogą sprawdzić aplikację pobierając ją z oficjalnej strony GOG Galaxy w TYM miejscu. Twórcy wciąż czekają na nasze opinie i chcą wiedzieć, co nam się podoba, a co można jeszcze poprawić i usprawnić. Uwagi można przekazywać poprzez opcję dostępną bezpośrednio w aplikacji, kanały social media GOG GALAXY oraz na oficjalnym forum.

“Przez ostatnich kilka lat widzimy coraz większe rozproszenie naszych kolekcji gier i list znajomych, co jest najlepszym dowodem na to, że potrzebujemy jako gracze jednej aplikacji, która pozwoli nam połączyć nasze gry i znajomych w jednym miejscu” - mówi Piotr Karwowski, Managing Director w GOG. “Nie mam wątpliwości, że w przyszłości poznamy jeszcze więcej klientów i launcherów” -dodaje. “Jesteśmy zdumieni i niezwykle wdzięczni za reakcję społeczności graczy oraz ich bezpośrednie zaangażowanie w naszą inicjatywę, dzięki czemu możemy teraz wszyscy korzystać z integracji z 20 platformami, które pozwalają wszystkim użytkownikom na połączenie list gier i znajomych w GOG GALAXY 2.0”.

Pokaż / Dodaj komentarze do: GOG Galaxy 2.0 dostępne w formie otwartej bety

 0