GOG świętuje 10 urodziny darmową grą i licznymi promocjami

GOG świętuje 10 urodziny darmową grą i licznymi promocjami

Popularna polska platforma GOG, oferująca gry w wersji cyfrowej, świętuje właśnie dziesiątą rocznicę powstania. Z tej okazji przygotowano liczne atrakcje, które potrwają przez cały tydzień, a wśród nich znajdzie się nawet w pełni darmowa gra. Co ciekawe, nie zostanie ona wybrana przez GOG-a, ale użytkowników mogących do 4 października oddawać swoje głosy na jeden z trzech tytułów: Firewatch, Shadow Warrior 2 albo SUPERHOT (po zakończeniu plebiscytu produkt będzie dostępny przez maksymalnie 48 godzin). Te nie są może najnowsze, ale wszystkie zebrały bardzo dobre oceny i z pewnością warto w nie zagrać. Głosować możemy bezpośrednio na stronie poświęconej temu urodzinowemu eventowi.

Popularny polski serwis GOG powstał w 2008 roku i właśnie obchodzi swoje 10. urodziny. Z tej okazji nie mogło zabraknąć licznych promocji na gry.

W związku z wydarzeniem zorganizowano również kilka promocji, m.in. zestawy tematyczne w świetnej cenie. Przykładowo, za 18 zł możemy zgarnąć zestaw Nieśmiertelne klasyki, który zawiera legendarne Theme Hospital, Dungeon Keeper 2, System Shock 2 oraz Another World. Płacąc 35 złotych mamy natomiast pakiet Im starsze, tym lepsze z takimi hitami jak Owlboy, Homeworld Remastered i Dragon Age: Origins. Dla fanów nieco nowszych klimatów GOG proponuje z kolei wartą 89 złotych kolekcję Współczesne klasyki, w ramach której dostaniemy Kingdom Come: Deliverance, Battle Chasers i Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Okazje potrwają od 1 do 7 października. Przy okazji urodzin GOG postanowił odświeżyć wygląd sklepu, jak również sposób przeglądania katalogu produktów, a dodatkowo ulepszono system oceniania gier - od teraz jest on jeszcze wygodniejszy.

Platforma Good Old Games powstała w 2008 roku, czyli w czasach, kiedy o dystrybucji gier cyfrowych mało kto słyszał. Wówczas serwis skupiał się nie tyle na najnowszych produkcjach, co starszych klasykach w atrakcyjniejszych niż u konkurencji cenach. Mijały kolejne lata, a GOG cieszył się ciągle rosnącym zainteresowaniem ze strony społeczności, jak i partnerów w postaci dużych wydawców, aż w końcu osiągnął pozycję, którą może pochwalić się dziś. Co więcej, serwis wyróżnia fakt, że oferowane tu gry nie mają kontrowersyjnych zabezpieczeń DRM, co bardzo docenia część graczy. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko życzyć platformie kolejnych wielkich sukcesów.

Pokaż / Dodaj komentarze do: GOG świętuje 10 urodziny darmową grą i licznymi promocjami

 0