GOG wystartowało z wiosenną wyprzedażą. Ponad 2500 okazji z rabatami do 90%

GOG wystartowało z wiosenną wyprzedażą. Ponad 2500 okazji z rabatami do 90%

Wiosna praktycznie już tuż za pasem, co wyczuć można w aurze na zewnątrz, ale sytuacja z pandemią koronawirusa sprawia, że zamiast wychodzić na spacery i spotykać się na zewnątrz, lepiej siedzieć w domu. Żeby jednak nie nudzić się za bardzo oraz nieco się zrelaksować, nie myśląc o chorobie, warto sięgnąć po jakieś gry i w takim razie może zainteresować Was nowa promocja w sklepie GOG. Polska platforma wystartowała bowiem z wiosenną wyprzedażą, gdzie na graczy czeka przeszło 2500 okazji z rabatami sięgającymi do 90% oraz specjalne okazje w wyjątkowych cenach. Zdecydowanie jest w czym wybierać i każdy powinien znaleźć coś dla siebie, tym bardziej, że przeceny są naprawdę duże i warto sprawdzić, czy tytuł, którego zakup odwlekaliśmy, nie został objęty promocją (znajdziemy tu zarówno typowe dla GOG klasyki, jak i całkiem nowe produkcje, które debiutowały na rynku kilka miesięcy temu). Co więcej, sklep rozdaje także za darmo kolekcję cyfrowych dobroci do gier z serii Wiedźmin. Znajdziecie tu grafiki, książki, muzykę, sceny zza kulis filmów, koncert z muzyką z gry, tapety i inne niespodzianki ze wszystkich wiedźmińskich tytułów. Gratis ten odebrać można na głównej stronie sklepu.

GOG wystartowało z wiosenną wyprzedażą, gdzie na graczy czeka przeszło 2500 okazji z rabatami sięgającymi do 90% oraz specjalne okazje w wyjątkowych cenach.

To jednak nie wszystko, ponieważ wiosenna wyprzedaż na GOG przynosi również specjalne promocyjne kolekcje kolorystyczne w ramach konkretnych gatunków czy specjalne oferty. Możemy zbudować nawet własną kolekcję gier od danego wydawcy, by odblokować dodatkowy rabat. Przy zakupie trzech tytułów otrzymamy dodatkowe 5% zniżki, a przy zakupie 5 gier dodatkowe 10% zniżki. A akcja ta obejmuje produkcje od Ubisoftu, Deep Silver i 1C, a także Beamdog (w tym przypadku dodatkowy rabat naliczany jest już przy zakupie dwóch gier tego wydawcy). Jest to świetna okazja do uzupełnienia swojej kolekcji, ponieważ gry, które posiadamy już w swojej bibliotece, także naliczają się do dodatkowej zniżki.

Wciąż Wam za mało? Możecie natychmiast przystąpić do wyzwalania Ziemi spod jarzma kosmitów w nagradzanej taktycznej strategii XCOM 2 (-75%) wraz z DLC (do -67%), bo właśnie dziś ten tytuł debiutuje w katalogu GOG w wersji bez DRM. Macie ochotę na jeszcze więcej? Sprawdźcie 2500 pozostałych okazji, wśród których znajdziecie takie cuda jak Blade Runner (-10%), Disco Elysium (-20%), They Are Billions (-20%), Forager (-25%), GreedFall (-33%), Banner Saga 3 (-40%), The Surge 2 (-45%), Age of Wonders: Planetfall (-50%), Neverwinter Nights 2 Complete (-50%), The Bard's Tale IV: Director's Cut (-50%), We Happy Few (-60%), Darkest Dungeon (-70%), BioShock Infinite Complete Edition (-75%) i inne. Spring Sale potrwa do 30 marca, do godz. 15:00 CET.

Pokaż / Dodaj komentarze do: GOG wystartowało z wiosenną wyprzedażą. Ponad 2500 okazji z rabatami do 90%

 0