GOG zaliczył wpadkę i zdradził cenę dodatku Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

GOG zaliczył wpadkę i zdradził cenę dodatku Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Phantom Liberty to pierwszy i zarazem jedyny fabularny dodatek do Cyberpunka 2077, o którym nadal nie wiemy zbyt wiele i nie znamy daty premiery czy ceny. To ostatnie przypadkowo zdradziła platforma z grami GOG.com.

GOG popełnia błąd i ujawnia cenę Phantom Liberty

Sklep z grami GOG zaliczył wpadkę i zdradził cenę dodatku do Cyberpunka 2077. Phantom Liberty ma kosztować 29,99 euro, co w przeliczeniu daje około 135 złotych. Cena zaraz zniknęła z platformy, lecz zapewne tyle właśnie przyjdzie nam zapłacić za to DLC. Cena dotyczy jednak wydania PC, z kolei wartość rozszerzenia na konsolach pewnie będzie wyższa. Cena dla części graczy jest wysoka, ale z drugiej strony żyjemy w dobie podwyżek dotykających również gry. Taki wydatek da się mimo wszystko przeżyć.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty ma kosztować na PC 29,99 euro, czyli około 135 złotych.

Dużo zależy także od tego jak mocno zostanie rozbudowane DLC i na ile godzin grania wystarczy. Akcja Cyberpunk 2077 Phantom Liberty zostanie osadzona w nowej dzielnicy Night City o nazwie Godtown. Pojawi się też nowa postać o imieniu Reed. Jak podaje serwis Wccftech Phantom Liberty będzie najdroższym jak dotąd rozszerzeniem w historii CD Projekt RED. Data wydania zostanie ujawniona podczas Summer Game Fest 2023.

CD Projekt RED ma ujawnić nowe szczegóły DLC do Cyberpunka 2077 podczas Summer Game Fest 2023

Zgodnie z ostatnim przeciekiem Liberty City pojawi się za dwa miesiące, aczkolwiek do takich plotek warto podchodzić z dystansem, ponieważ jeszcze wcześniej sugerowano premierę na przełomie czerwca i lipca. Dodatek do Cyberpunka 2077 zadebiutuje na PC oraz konsolach nowej generacji PlayStation 5 i Xbox Series X/S. PS4/Xbox One ze względu na kłopoty, jakie sprawiała wersja gry na old-geny zostają pominięte.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: GOG zaliczył wpadkę i zdradził cenę dodatku Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

 0