Gogle Samsung Odyssey możemy zamówić do Polski

Gogle Samsung Odyssey możemy zamówić do Polski

Jeżeli rozważaliście zakup gogli Samsung Odyssey, to macie teraz ku temu dobrą okazję, ponieważ pojawiła się opcja sprowadzenia ich do Polski.

Samsung Odyssey wchodzą w skład serii Windows Mixed Reality, czyli technologii, która stopniowo zyskuje coraz większą popularność wśród fanów wirtualnej rzeczywistości, ponieważ jest dla nich wyznacznikiem nowych standardów względem znanych już rozwiązań. Oficjalna premiera urządzenia od popularnego południowokoreańskiego producenta odbyła się w listopadzie minionego roku. Niestety nie trafiło ono do europejskiej dystrybucji, a jest dostępne wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych oraz paru azjatyckich krajów. Teoretycznie, gdyż pojawiła się możliwość sprowadzenia zestawu m.in. do Polski. Gogle Samsung Odyssey pojawiły się w ofercie pewnego pośrednika Borderoo gwarantującego dostarczenie produktu w przeciągu 2-6 dni roboczych. 

Gogle wirtualnej rzeczywistości Samsung Odyssey możemy teraz bez większego problemu zamówić do Polski. Niestety cena takiej usługi jest dość spora.

Gogle VR Samsung Odyssey możemy zamówić do Polski

W skład pakietu oprócz oczywiście gogli wchodzi para kontrolerów ruchowych. Kwota jaką należy uiścić podczas składania zamówienia wynosi 499 dolarów. Co istotne, koszt dostawy do naszego kraju wynosi 104,21 dolary (6-10 dni dostawy) lub 119,80 USD (2-6 dni oczekiwania na dostawę). Wychodzi więc mniej więcej 603,21 dolarów za całość, a więc 2230 złotych. Jednak jeżeli szukamy gogli wirtualnych rzeczywistości, to warto zastanowić się nad propozycją Google. Odyssey posiada bowiem niemal identyczną specyfikację co konkurencyjne HTC Vive Pro sprzedawane za 4 tysiące zł. Propozycję amerykanów wyposażono w wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 2880 x 1600. Warto wspomnieć ponadto o dwóch kamerkach odpowiadających za śledzenie pozycji w tzw. inside-out, które mogą wychwycić głębię otoczenia. Oferta dostępna jest pod tym adresem.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gogle Samsung Odyssey możemy zamówić do Polski

 0