Goodram PX700 – nowy dysk SSD producenta trafia na rynek

Goodram PX700 – nowy dysk SSD producenta trafia na rynek

Goodram wprowadza na rynek dysk SSD PX700. Nośnik ten pozwala osiągnąć prędkość odczytu wynoszącą 7400 MB/s i szybkość zapisu sięgającą 6500 MB/s.

Goodram PX700 to dysk SSD debiutujący na rynku. Osiąga on prędkość odczytu do 7400 MB/s oraz szybkość zapisu sięgającą 6500 MB/s. Dostępny jest w wariantach pojemności od 512 GB do 4 TB. SSD Goodram PX700 spełnia także rygorystyczne wymagania w zakresie możliwości rozszerzenia pamięci konsoli PlayStation 5. Na pokładzie znajdziemy technologię HMB 3.0, która pozwala na inteligentne zarządzanie energią.

Goodram PX700 osiąga prędkość odczytu do 7400 MB/s oraz szybkość zapisu sięgającą 6500 MB/s.

Goodram PX700 – nowy dysk SSD producenta trafia na rynek

HMB to technologia, która pozwala dyskowi wykorzystywać pamięć RAM komputera do szybkiego i efektywnego zarządzania danymi. To oznacza, że PX700 ma dostęp do błyskawicznej pamięci RAM. Goodram PX700 wyposażono w nisko-profilowy radiator wykonany z grafenu. Radiator to nie tylko dodatek cieszący oko, ale kluczowy element zapewniający stabilność i wydajność pracy oraz znacząco wpływa na żywotność dysku.

Radiator skutecznie utrzymuje dysk w odpowiedniej temperaturze oraz zapobiega throttlingowi, czyli sytuacji, w której wydajność urządzenia jest obniżana w wyniku przegrzewania. Radiator z grafenu eliminuje to ryzyko. Dysk objęto 5-letnią gwarancją producenta.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Goodram PX700 – nowy dysk SSD producenta trafia na rynek

 0