Google Pixel 7 Pro sprzedany w Facebook Marketplace. Jak wygląda prototyp smartfona?

Google Pixel 7 Pro sprzedany w Facebook Marketplace. Jak wygląda prototyp smartfona?

Ostatnio pisaliśmy o rzekomym prototypowym modelu smartfona Google Pixel 7, którego wystawiono na sprzedaż w serwisie eBay. Ten sam sprzedawca z powodzeniem sprzedał wydajniejszą wersję w Facebook Marketplace.

Jak informuje serwis Android Police pewien użytkownik umieścił w Facebook Marketplace ogłoszenie o sprzedaży smartfona Google Pixel 7 Pro. Urządzenie kupiła osoba, która myślała, że ma do czynienia z modelem Pixel 6 i jakież było jej zdziwienie gdy na jaw wyszło, iż to rzekomy prototyp smartfona zapowiedzianego przez Google. Nowy właściciel Pixel 7 Pro używał go przez trzy tygodnie, do momentu aż sprzęt zaczął się dziwnie zachowywać i przywrócił ustawienia fabryczne.

Google Pixel 7 Pro został sprzedany w Facebook Marketplace. Kupił go użytkownik, który nie miał pojęcia, że jest to prototypowy model smartfona.

Google Pixel 7 Pro sprzedany w Facebook Marketplace

Według posiadacza prototypu przez prawie miesiąc działał on poprawnie i nie sprawiał żadnych problemów. "Wcześnie rano dostrzegłem, że wyświetlacz telefonu zaczął migać, a urządzenie rozpoczęło przywracanie ustawień fabrycznych oraz wymazywanie wszystkich zapisanych danych, więc się przestraszyłem i próbowałem to anulować, aczkolwiek bez powodzenia" - napisał posiadacz Pixela 7 Pro. Do sieci trafiły zdjęcia opisanego modelu, które pokrywają się z wyglądem wersji wystawionej na eBayu.

Co ciekawe za oba ogłoszenia odpowiada ten sam człowiek, jednak do sprzedaży na eBayu nie doszło, bowiem aukcję zamknięto. Cena wyjściowa podstawki wynosiła 450 dolarów amerykańskich. Poprzednie zdjęcie potwierdzają, że smartfon zawiera 128 GB wbudowanej pamięci. Autor ogłoszenia potwierdził portalowi The Verge, że kupił prototyp Pixel 7 od hurtownika nie wiedząc, co to jest. Seria Google Pixel 7 zadebiutuje jesienią 2022 roku.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Google Pixel 7 Pro sprzedany w Facebook Marketplace. Jak wygląda prototyp smartfona?

 0