Google Pixel Go - laptop zaprezentowany na zdjęciach i wideo

Google Pixel Go - laptop zaprezentowany na zdjęciach i wideo

Od kilku miesięcy wiadomo już, że kolejny autorski laptop Google nazywa się Pixel Go, a w sieci znaleźć można właśnie nowe szczegóły na temat tego urządzenia. Portal 9to5Google zaprezentował bowiem zarówno specyfikację tego urządzenia, jak i jego zdjęcia, a nawet materiał wideo typu hands-on. Fotografie przedstawiają prototyp notebooka, który trzymany jest przez osobę noszącą kurtkę marki Levi's "Jacquard by Google". Sprzęt wyróżnia się gładką powierzchnią pokrywy i panelu roboczego, który na zdjęciach zdaje się wpadać w różowy odcień oraz przede wszystkim bardzo specyficznym żebrowanym podwoziem w łososiowym kolorze, które jest bardzo nietypowe jak na laptopy.

Kolejny autorski laptop Google nazywa się Pixel Go, a w sieci znaleźć można właśnie nowe szczegóły na temat tego urządzenia.

Sama klawiatura zdaje się być bardzo podobna do tej z modelu Pixelbook, a podobno zastosowane tu głośniki są naprawdę dobrej jakości. Warto też zwrócić uwagę na relatywnie cienkie ramki wokół ekranu (w szczególności te po bokach wyświetlacza. Jeśli zaś chodzi o złącza to po obu bokach znajdziemy po jednym złączu USB typu C, a dodatkowo z lewej strony widnieje gniazdko słuchawkowe minijack 3,5 mm oraz dioda sygnalizujące ładowanie. Generalnie pod względem portów jest więc bardzo ubogo i Google ewidentnie obiera tu kierunek Apple, zresztą sam design Pixel Go także nasuwa takie skojarzenia. Trzeba przy tym pamiętać, że sprzęt ten pracować będzie pod kontrolą mało popularnego w naszym kraju systemu Chrome OS.    

Google Pixel Go - laptop zaprezentowany na zdjęciach i wideo

Pixel Go dostępny będzie w opcji z 13,3-calowym ekranem 4K, a w najmocniejszej wersji pod maską znajdziemy procesor Intel Core i7 (nie znamy konkretnego modelu), 16 GB pamięci operacyjnej RAM i 256 GB dysk SSD. Na chwilę obecną nie znamy ceny tego produktu. Wgląd w prototyp daje nam jednak niezłe pojęcie o tym, czego możemy spodziewać się po Pixel Go i raczej nie należy spodziewać się tu dużych zmian (oczywiście poza zastępczymi logotypami i nazwą produktu nad klawiaturą). W trawie piszczy, że Google zaprezentuje swoje nowe produkty z rodziny Pixel, w tym smartfony Pixel 4 i laptopa Pixel Go, na specjalnej konferencji prasowej już 15 października.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Google Pixel Go - laptop zaprezentowany na zdjęciach i wideo

 0