Google Pixel Watch 3 - co wiadomo o nowym smartwatchu?

Google Pixel Watch 3 - co wiadomo o nowym smartwatchu?

Google Pixel Watch nie jest najpopularniejszym smartwatchem na rynku ani pierwszym wyborem konsumentów. Jednak nadchodząca trzecia generacja ma szansę zmienić tę sytuację.

Serwis Android Authority dostarcza informacje o Pixel Watch 3, który dostępny będzie w dwóch wersjach - 41 i 45 mm. Te dwa rozmiary kopert będą dostępne zarówno w przypadku opcji komórkowych, jak i Wi-Fi. Zegarek otrzyma ramki wokół wyświetlacza o szerokości 4,5 mm, co stanowi korzystną zmianę względem 5,5 mm w Pixel Watch 2. Poza tym ekran zyska większą jasność wynoszącą 2000 nitów. Przypomnijmy, że Pixel Watch 2 oferował tylko do 1000 nitów maksymalnej jasności.

Smartwach Pixel Watch 3 ma być dostępny w dwóch wersjach - 41 i 45 mm.

Google Pixel Watch 3 - co wiadomo o nowym smartwatchu?
 

Sam panel w mniejszym modelu ma mieć rozdzielczość 408 x 408 pikseli oraz 32 x 32 mm. Natomiast większy zaoferuje rozdzielczość 456 x 456 i 36 x 36 mm. Mniejszy Pixel Watch 3 zostanie wyposażony w baterię o pojemności 310 mAh, zaś większy w 420 mAh baterię. Sercem urządzeń zostanie procesor Qualcomm Snapdragon W5.

Plotki wskazują także na zastosowanie modułu UWB, co sugeruje, iż smartwatch może pełnić rolę kluczyka dla kompatybilnych samochodów. Oczekuje się, że Google wprowadzi na rynek nowy smartwatch w wielu wersjach kolorystycznych, takich jak srebrna, czarna i złota.

Data premiery nie jest znana, aczkolwiek Pixel Watch 2 zadebiutował na początku października 2023 roku, więc następca powinien pojawić się w podobnym czasie. Cena nie powinna różnić się od poprzednika, a nawet jeśli to ewentualna podwyżka raczej nie będzie odczuwalna.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Google Pixel Watch 3 - co wiadomo o nowym smartwatchu?

 0