Google Pixel Watch zaprezentowany na renderach. Premiera coraz bliżej?

Google Pixel Watch zaprezentowany na renderach. Premiera coraz bliżej?

Plotki o smartwatchu Google zaczęły pojawiać się w 2018 roku, ale do tej pory tzw. Pixel Watch nie zmaterializował się, a w temacie na dłuższy czas zapadła cisza. Teraz dzięki Jonowi Prosserowi, znanemu jako wiarygodne źródło wycieków związanych z Androidem, możemy po raz pierwszy przekonać się, jak może wyglądać Google Pixel Watch i przyjrzeć się niektórym funkcjom, których możemy się spodziewać po zegarku. Kiedy Google wysłało zaproszenia na ogłoszenie Pixel 3 w 2018 roku, powszechnie uznano, że prezentacja Pixel Watch jest nieuchronna, ale smartwatch nigdy nie ujrzał światła dziennego. 

Po raz pierwszy przekonać się, jak może wyglądać Google Pixel Watch i przyjrzeć się niektórym funkcjom, których możemy się spodziewać po zegarku.

Od tego czasu minęły trzy lata, a Google nabrało wody w usta w tym temacie i oficjalnie nie zdradziło nic na temat zegarka. Najnowszy przeciek sugeruje jednak, że gigant technologiczny nadal pracuje nad takowym urządzeniem i to może w końcu ujrzeć światło dzienne. Jon Prosser z Front Page Tech opublikował nowy film pokazujący pierwsze renderowane grafiki zegarka Google Pixel Watch, dając nam wgląd w jego design. Te rendery są oparte na zdjęciach, których źródło nie mogło udostępnić. Z filmu dowiadujemy się także, że Google Pixel Watch otrzyma ok. 20 różnych pasków, a wyświetlacz ma okrągłą bezramkową konstrukcję. Podobnie jak inne podobne smartwatche, oczekuje się, że Pixel Watch będzie wyposażony w system WearOS (tym bardziej że jest to autorska platforma Google). 

Prosser zauważa również, że rendery interfejsu użytkownika są oparte na oprogramowaniu widocznym na zdjęciach, co oznacza, że ​​powinny być podobne do produktu końcowego. Pixel Watch wciąż kryje przed nami wiele tajemnic, ale Google I/O zbliża się dużymi krokami, więc firma może rzucić na niego trochę światła. Jeśli chodzi o datę premiery, plotki wskazują na wydanie w październiku 2021 roku. Gdy zegarek trafi na rynek, najprawdopodobniej będzie rywalizował z Apple Watch Series 6 i innymi zegarkami WearOS, takimi jak Casio GSW-H1000.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Google Pixel Watch zaprezentowany na renderach. Premiera coraz bliżej?

 0