Google Play pozwoli sprawdzić gry przed ich instalacją

Google Play pozwoli sprawdzić gry przed ich instalacją

Jeśli macie zbyt wolne łącze internetowe lub chcecie upewnić się co do jakości gry przed jej pobraniem, Google udostępniło ciekawą opcję wczesnego sprawdzenia. 

Dla wielu osób smartfon stanowi podstawową platformę do grania. Ponieważ młodsi odbiorcy mają obecnie znacznie łatwiejszy dostęp do komórek niż w przeszłości, naturalnym jest, że liczba zwolenników mobilnego grania regularnie wzrasta i pomimo dość sceptycznego podejścia starszych fanów wirtualnej rozrywki do tego rodzaju zabawy, nie zanosi się, by trend został odwrócony. Google Play jest często jedynym źródłem informacji o nowych produkcjach dedykowanych telefonom i do tej pory, aby uzyskać w pełni satysfakcjonujące detale o grze, należało udać się na YouTube lub do wyszukiwarki Google. Poza tym, w celu przestestowania niezbędny był jej zakup, co oczywiście wiązało się to z koniecznością ściągnięcia sporej ilości danych.

Od teraz Google Play pozwala na sprawdzenie gier bez konieczności ich instalacji

Dwa lata temu Google zaimplementowało funkcję aplikacji błyskawicznych, dzięki którym użytkownicy mogli pobierać programy bez wymogu ich instalacji. Obecnie usługę poszerzono również o gry mobilne, co oznacza, że możemy się z nimi zapoznać bez dokonywania zakupu, aczkolwiek dotyczy to tylko wskazanych tytułów. Co istotne, amerykańska korporacja obiecuje dodać nowe pozycje, natomiast tak prezentuje się obecna lista: Clash Royale by SuperCell, Words With Friends by Zynga, Solitaire by Zynga, Final Fantasy XV by Epic Action LLC, Bubble Watch 3 Saga by King, Mighty Battles by Hothead Games. Opcja grania w tytuły bez konieczności instalowania przyda się szczególnie osobom z limitowanym lub wolnym łączem internetowym (sprawdzą sobie, czy dana gra przypadła im do gustu).     

Pokaż / Dodaj komentarze do: Google Play pozwoli sprawdzić gry przed ich instalacją

 0