Google Stadia debiutuje w Polsce. Znamy cenę abonamentu

Google Stadia debiutuje w Polsce. Znamy cenę abonamentu

Tego się nie spodziewaliśmy. Google właśnie poinformowało, że jego platforma do grania w chmurze, czyli Stadia, od dziś dostępna jest w naszym kraju. Stadia to usługa do streamowania gier w chmurze, która pozwala nam grać w tytuły AAA bez potrzeby mocnego komputera. Nie dość, że nie potrzebujemy specjalnego sprzętu ani zaproszenia, to do zabawy tak naprawdę wystarczą urządzenia, które już posiadamy: laptopy, komputery stacjonarne, kompatybilne telefony i tablety oraz popularne kontrolery do gier. Dodatkowe zakupy nie będą więc konieczne. Nie będziecie też musieli czekać na pobranie czy aktualizację gier, gdyż Stadia zadziała natychmiast. 

Google właśnie poinformowało, że jego platforma do grania w chmurze, czyli Stadia, od dziś dostępna jest w naszym kraju.

W ciągu najbliższych 24 godzin będziemy mogli zarejestrować się na stadia.com i uzyskać dostęp do usługi - wystarczy mieć adres Gmail. Po zarejestrowaniu możemy od razu zagrać online, na przykład w Destiny 2 lub Super Bomberman R za darmo. Google chwali sie, że Stadia dostępna jest w 22 krajach, w tym od dzisiaj w Polsce, Austrii, Czechach, Portugalii, Rumunii, Szwajcarii, a także na Węgrzech i na Słowacji. 

Wszyscy nowi użytkownicy mogą również skorzystać z bezpłatnego miesiąca Stadia Pro - subskrypcji premium, która obejmuje mnóstwo darmowych gier. Każdy tytuł, który dodacie do swojego konta na Stadia Pro, będzie dostępny dla Was tak długo, jak pozostaniecie abonentami. Co miesiąc udostępniamy też kolejne bezpłatne gry. Subskrypcja kosztuje 39,00 zł miesięcznie, a zrezygnować z niej możecie w dowolnym momencie. Jeszcze więcej gier możecie kupić w sklepie Stadia. Niezależnie od tego, czy czekacie na spacer ulicami Night City w Cyberpunk 2077, czy też marzycie o tym, aby zostać legendarnym wojownikiem Wikingów w Assassin's Creed Valhalla - każdy znajdzie coś dla siebie.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Google Stadia debiutuje w Polsce. Znamy cenę abonamentu

 0