GoPro Hero 8 Black - nowa kamera akcji zaprezentowana oficjalnie

GoPro Hero 8 Black - nowa kamera akcji zaprezentowana oficjalnie

GoPro zaprezentowało swoją najnowszą flagową kamerę akcji. Firma wraz z wprowadzeniem Hero 8 Black podejmuje pewne ryzyko, licząc, że opłaci się to pod względem sprzedażowym. Nowością jest, że GoPro Hero 8 Black nie potrzebuje tym razem ramki. Oznacza to, że kamera jest gotowa do montażu na uchwytach, bez potrzeby oddzielnego mocowania w postaci plastikowej ramki. W rezultacie urządzenie jest nieco cieńsze niż Hero 7, ale i też odrobinę szersze i wyższe. Kolejną zmianą, którą łatwo od razu zauważyć, jest niższy niż wcześniej profil obiektywu - niestety spowodowało to konieczność montowania na stałe. Można więc zapomnieć o łatwej wymianie znanej z poprzednich modeli.

GoPro wprowadziło w GoPro Hero 8 Black sporo ulepszeń, wraz z nową konstrukcją i mocowaniem, chowanym w obudowę.

Firma wprowadziła również ulepszony system stabilizacji obrazu HyperSmooth 2.0, oparty na  HyperSmooth 1.0 z zeszłorocznego Hero 7. Wersja 2.0 uzyskuje duże uznanie pierwszych recenzentów. Stabilizacja działa teraz we wszystkich rozdzielczościach i liczbie wyświetlanych klatek, tworząc obiecując płynny materiał, niezależnie od wybojów. Co istotne, można teraz wybierać stopień działania stabilizacji. Inne ulepszenia i nowe funkcje obejmują poprawiony dźwięk z usprawnionym tłumieniem wiatru, konfigurowalne tryby z czterema nowymi ustawieniami - standardowym, akcji, zwolnionym i filmowym - oraz TimeWarp 2.0, która pozwala teraz płynnie przechodzić od przechwytywania timelapse do nagrywania w czasie rzeczywistym, za jednym dotknięciem ekranu.

GoPro wprowadziło także serię modułowych akcesoriów, zaprojektowanych w celu poprawy różnych aspektów Hero 8 Black. Dostępny jest dodatek multimedialny (79,99 USD)m który ma zaoferować "profesjonalną jakość dźwięku", dodatkowy wyświetlacz do selfie (79,99 USD), oraz lampa LED (49,99 USD) . GoPro Hero8 Black jest już dostępne w przedsprzedaży w cenie 1899 zł, a pierwsza partia wysyłek ma wyruszyć w drogę 15 października. W sklepach detalicznych kamera pojawi się około  20 października.

Pokaż / Dodaj komentarze do: GoPro Hero 8 Black - nowa kamera akcji zaprezentowana oficjalnie

 0