Gracz dostał bana od PlayStation z powodu Watch Dogs 2

Gracz dostał bana od PlayStation z powodu Watch Dogs 2

Ledwie wczoraj zadebiutowała gra Watch Dogs 2 studia Ubisoft a już tytuł jednemu z graczy przysporzył sporo problemów. Dostał czasowego bana za to, co znalazł w drugiej odsłonie serii.

Watch Dogs 2

Użytkownik Neogaf o pseudonimie Goron2000 znalazł w grze Watch Dogs 2 kobietę, u której widoczne były intymne części ciała. Rozbawiony całą sytuacją wykonał zrzut ekranu i opublikował go w sieci. Nie musiał długo czekać na informację od Sony Entertainment.

Firma, w przesłanej wiadomości e-mail, poinformowała gracza, że złamał regulamin serwisu PlayStation, według którego gracze muszą zachowywać się przyzwoicie i zgodnie z utartymi normami społecznymi. Z tego powodu jego konto zostało zbanowane najpierw na tydzień, a później na miesiąc.

Sytuacja wydaje się o tyle dziwna, że zrzut ekranu pochodzi z gry, którą Sony sprzedaje poprzez swój serwis, i na której zarabia pieniądze. Niemniej Ubisoft zadeklarował już, że w najnowszym patchu zakryje intymne miejsca znalezionej postaci. Sony dodało także, że to jednorazowy przypadek, ale serwis Kotaktu udowodnił, że nie jest to prawdą. Znaleziono kolejne postacie w grze, które są po prostu gołe i odsłaniają wszystkie, nawet najbardziej intymne miejsca.

Warto w tym miejscu dodać, że akcja Watch Dogs 2 dzieje się w San Francisco, gdzie chodzenie nago po mieście jest w pełni legalne. Tym bardziej zbanowanie gracza wydaje się czymś niezrozumiałym.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gracz dostał bana od PlayStation z powodu Watch Dogs 2

 0