Gracze próbują uniknąć podwyżki ceny Game Pass

Gracze próbują uniknąć podwyżki ceny Game Pass

Microsoft podjął decyzję o podniesieniu ceny abonamentu Xbox Game Pass. Jakby tego było mało firma wygasza podstawowy plan. Doprowadziło to do skrajnej sytuacji, w której gracze próbują ratować się na różne sposoby.

Microsoft zapowiedział podwyżki cen w usłudze (zarówno na konsolach Xbox, jak i komputerach PC) oraz zlikwidowanie popularnego konsolowego abonamentu Xbox Game Pass. Od 10 lipca nowi abonenci płacą więcej, natomiast dotychczasowych subskrybentów zmiana dotknie 12 września. I tak W Polsce ceny Game Pass Ultimate wzrosną z 62,99 zł miesięcznie do 73,99 zł miesięcznie. Oczywiście doprowadziło to do sytuacji, w której gracze próbują kombinować.

Gracze próbują uniknąć podwyżki ceny Xbox Game Pass i kupują abonament w keyshopach.

Xbox Game Pass

Wraz ze wzrostem cen ogłoszono zmiany w sposobie łączenia usług subskrypcyjnych Microsoftu, co doprowadziło do masowego zamieszania i zalewu graczy chcących zarobić przed podwyżką.

Są też osoby próbujące ratować się przed podwyżką i szukają korzystnych ofert w keyshopach, a ich celem jest CDKeys sprzedający kody do gier i usług.

Zainteresowanie Xbox Game Pass w przytoczonym keyshopie wyraźnie wzrosło i sprawiło, że był to najchętniej kupowany produkt w tym sklepie. Nie brakuje również sprzedawców, którzy próbują na tym zarobić, podbijając cenę. Niewątpliwie teraz na decyzji Microsoftu korzystają najbardziej keyshopy pokroju CDKeys. Obrywa się jak zwykle klientom.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gracze próbują uniknąć podwyżki ceny Game Pass

 0