Graj w nowym świetle — CORSAIR i Nanoleaf zwiększają możliwości iCUE

Graj w nowym świetle — CORSAIR i Nanoleaf zwiększają możliwości iCUE

CORSAIR poinformował dziś o nawiązaniu współpracy z firmą z branży inteligentnego oświetlenia Nanoleaf. Partnerstwo to umożliwi integrację wielu produktów Nanoleaf RGB Smarter Home z ekosystemem CORSAIR iCUE.

Gracze mogą teraz rozszerzyć zaawansowaną personalizację podświetlenia RGB CORSAIR iCUE na ściany i otoczenie pokoju przy użyciu urządzeń świetlnych Nanoleaf: Lines, Shapes, Canvas oraz Light Panels, aby stworzyć odpowiednią atmosferę. Dzięki płynnej synchronizacji inteligentnego oświetlenia Nanoleaf z pozostałymi urządzeniami RGB efekty podświetlenia iCUE działają inteligentniej i robią lepsze wrażenie.  Konfiguracja przebiega szybko i prosto — wystarczy włączyć integrację z Nanoleaf w ustawieniach iCUE, aby zacząć programować produkty oświetleniowe Nanoleaf bezpośrednio na komputerze. Użytkownicy mogą też łatwo i intuicyjnie sterować podświetleniem z zarówno aplikacji mobilnej Nanoleaf, jak i iCUE.

Gracze mogą teraz rozszerzyć zaawansowaną personalizację podświetlenia RGB CORSAIR iCUE na ściany i otoczenie pokoju przy użyciu urządzeń świetlnych Nanoleaf: Lines, Shapes, Canvas oraz Light Panels, aby stworzyć odpowiednią atmosferę.

Corsair
 

Do wyboru są różne standardowe sceny podświetlenia, takie jak Rainbow Wave (tęczowa fala), Rain (deszcz) czy Watercolor (akwarela), a ponadto można tworzyć własne, by wypełnić pokój do gry całkowicie spersonalizowanymi barwami. iCUE może też wyświetlać wskazania temperatury komputera na urządzeniach Nanoleaf, alarmując czerwienią, gdy komputer się nagrzeje, lub roztaczając kojącą zieleń, gdy sprzęt pracuje stabilnie. "Inteligentne podświetlenie Nanoleaf podbija pokoje do gry i cieszymy się z nawiązania oficjalnej współpracy z tą marką" — powiedział Bertrand Chevalier, wiceprezes wykonawczy i dyrektor generalny działu Gaming.

"Społeczność naszych użytkowników wyrażała ogromne zainteresowanie integracją Nanoleaf x CORSAIR, dlatego bardzo się cieszymy z nawiązania tej współpracy" — mówi Gimmy Chu, dyrektor generalny i współzałożyciel Nanoleaf. Za pośrednictwem iCUE można stworzyć odpowiednią atmosferę roztaczaną przez produkty Nanoleaf i uzyskać najwszechstronniejszy zestaw RGB zarówno do najwyższej klasy stanowiska do gry, jak i do efektownego studia. Integracja z Nanoleaf jest kompatybilna z iCUE tylko w systemach Windows 10 i 11. Obsługa paneli Nanoleaf Light Panels będzie dostępna pod koniec roku 2022 roku.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Graj w nowym świetle — CORSAIR i Nanoleaf zwiększają możliwości iCUE

 0