Graj za darmo w Forza 6 do końca tygodnia na Xbox One

Graj za darmo w Forza 6 do końca tygodnia na Xbox One

Microsoft właśnie udostępnił najnowszą część Forza Motorsport do darmowego pobrania do końca tygodnia na Xbox One. Członkowie ezoterycznego klubu "master race" mogliby się zaśmiać "zaraz, zaraz, my już to mamy od paru miesięcy za darmo" - jednak pomiędzy tymi wersjami jest znaczna różnica. Co prawda na One nie uświadczymy 4K, ale za to otrzymamy definitywną wersję gry w kwestii zawartości.

Forza 6 Motorsport w przeciwieństwie do skądinąd bardzo udanej pecetowej edycji F2P o podtytule Apex oferuje przede wszystkim pełnoprawną kampanię, tryb multiplayer oraz znacznie większą ilość samochodów (460+DLC vs 63) i podstawowych wersji tras (26 vs 6).

Dzięki inicjatywie "Free Play Days" można zagrać w pełną, niczym nieograniczoną wersję gry, a także cieszyć się dodatkiem Ten Year Anniversary Car Pack (z jakiegoś powodu mam także zainstalowane Porsche Expansion i Forda Racing GT Le Mans - ale wydaje mi się, że to bug - przyp. red.). Zachowamy nasze postępy, w tym zapisy czy też osiągnięcia, jeśli zdecydujemy się później nabyć pełną wersję.

Prawdopodobnie po upłynięciu darmowej wersji próbnej, będzie dostępna specjalna promocja na zakup Forza 6. Aby  pobrać grę, należy posiadać minimum 49,9 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym. Akcja trwa do poniedziałku 29 sierpnia, godziny 8:59 czasu polskiego.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Graj za darmo w Forza 6 do końca tygodnia na Xbox One

 0