Gran Turismo 7 może się pojawić razem z PlayStation 5

Gran Turismo 7 może się pojawić razem z PlayStation 5

Seria Gran Turismo jest jedną z największych na PlayStation. Ta seria gier wyścigowych była wydawana na każdej stacjonarnej konsoli PlayStation od PS1 w 1997 roku. Nie powinno więc nikogo dziwić, że twórcy - Polyphony Digital - ciężko pracują nad tymi tytułami i pomimo wydania ostatniego Gran Turismo Sport w 2017 roku, wygląda na to, że jego kontynuacja może być tuż za rogiem, a przynajmniej tak wynika z informacji mniej lub bardziej świadomie ujawnionych przez twórcę profesjonalnych kokpitów wyścigowych do gier. W usuniętym już wpisie na Instagramie, producent kokpitów Next Level Racing - zapytał swoich fanów "Na jaką grę wyścigową najbardziej czekasz w 2020 roku?" Obok logo zapowiadanych już gier, takich jak Dirt 5 i F1 2020 pokazano logo, które zdaje się być logiem niezapowiedzianego jeszcze Gran Turismo 7.

Informacja ujawniona przez Next Level Racing zdradza, że w tym roku może w ręce graczy trafić nowa odsłona serii Gran Turismo.

Premiera konsoli PlayStation 5 planowana jest na koniec 2020 roku, a ekskluzywne gry wyścigowe, zawsze umożliwiały przeprowadzenie imponujących prezentacjami podkreślających graficzne możliwości sprzętu. Pomimo faktu, że w ostatnich latach tytuły GT nie pojawiły się wraz z nowymi konsolami, miałoby sens, gdyby Sony chciałoby pochwalić się mocą nadchodzącego PS5 z grą taką jak właśnie Gran Turismo. W rzeczywistości seria ta była wykorzystywana w przeszłości do podkreślenia niektórych mocnych stron oferty telewizorów Sony.

W następstwie tego rzekomego wycieku, Next Level Racing wydało oświadczenie, w którym twierdzi, że logo "nie odzwierciedla żadnych informacji z naszej strony i zaprzeczamy, że znamy jakiekolwiek informacje dotyczące premiery GT7". Niezależnie od tego, czy Gran Turismo 7 faktycznie się pojawi, czy też jest to tylko plotka, fani prawdopodobnie nie będą musieli czekać zbyt długo na potwierdzenie tych informacji. Kolejne nowe pogłoski sugerują, że producent konsol planuje duże wydarzenie związane z PS5 w czerwcu, podczas którego zostanie ujawnionych wiele nowych tytułów. Jeśli Gran Turismo 5 rzeczywiście wkrótce się pojawi, najprawdopodobniej będzie to idealny czas i miejsce na jego ogłoszenie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gran Turismo 7 może się pojawić razem z PlayStation 5

 0