Grand Theft Auto 5 osiąga ważny kamień milowy. Take-Two ujwania nowe dane

Grand Theft Auto 5 osiąga ważny kamień milowy. Take-Two ujwania nowe dane

Chociaż od premiery Grand Theft Auto 5 minęła dekada, a my czekamy na GTA 6 obecna część popularnej serii dalej sprzedaje się bardzo dobrze i przekracza ważny kamień milowy.

Według wyników finansowych Take-Two GTA 5 od premiery w 2013 roku na wszystkich platformach sprzętowych sprzedało się w 200 milionach egzemplarzy. Gra zarazem zaliczyła kolejny progres i przekroczyła istotny kamień milowy jeśli chodzi o liczbę sprzedanych sztuk. Według poprzednich danych do marca 2023 r. gra sprzedała się w 180 milionach egzemplarzy, w porównaniu z 175 milionami trzy miesiące wcześniej. Produkcja niezmiennie pojawia się na listach bestsellerów w ciągu dziesięciu lat od jej pierwotnej premiery.

GTA 5 sprzedało się w nakładzie 200 mln egzemplarzy.

200 milionów sprzedaży oznacza, że GTA 5 pozostaje drugą najlepiej sprzedającą się grą wszechczasów, za Minecraftem, który według jej twórcy sprzedał się w około 300 milionach egzemplarzy na wszystkich platformach.

Seria Grand Theft Auto w całej swojej historii wygenerowała sprzedaż na poziomie blisko pół miliarda egzemplarzy, z czego prawie połowę stanowiło Grand Theft Auto 5.

Chociaż tryb gry dla jednego gracza nie otrzymał żadnego DLC, to GTA Online generuje Rockstar Games najwięcej przychodów i pozwala utrzymać tytuł na fali.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Grand Theft Auto 5 osiąga ważny kamień milowy. Take-Two ujwania nowe dane

 0