Grand Theft Auto 5 trafiło do usługi Xbox Game Pass

Grand Theft Auto 5 trafiło do usługi Xbox Game Pass

Xbox Game Pass to usługa, którą Microsoft stara się regularnie promować m.in. obniżając cenę abonamentu czy rozszerzając ją także o platformę PC. Ostatnio subskrybenci dostali jedną z bardziej kultowych gier minionej dekady Wiedźmina 3: Dziki Gon, a już teraz oferta rozszerzyła się o następny hit tym razem autorstwa Rockstara, czyli Grand Theft Auto 5. Teoretycznie może to nie być ogromna okazja, zważywszy na wiek produkcji, która pierwotnie trafiła do sprzedaży w wersjach na konsole poprzedniej generacji, ale w ciągu roku GTA 5 przeżyło pewne odrodzenie za sprawą fanowskiej modyfikacji RP (role-play) pozwalającej graczom wykreować oraz wcielać się w dowolną postać. Co ważne posiadacze Xbox Game Pass mający jednocześnie Xbox Live otrzymują dostęp do popularnego trybu multiplayer GTA Online.

Grand Theft Auto 5 trafiło do usługi Xbox Game Pass w wersji na konsolę Xbox One.

Warto podkreślić, że szansę zagrania w piątą odsłonę uznanej gangsterskiej serii na ten moment dostają wyłącznie właściciele Xbox One zaś użytkownicy Xbox Game Pass dedykowanego PC muszą obejść się smakiem. Chociaż nie wykluczone, że w przyszłości także i ich katalog rozszerzy się o wspomnianą produkcję. Według statystyk udostępnionych w połowie ubiegłego roku od momentu debiutu pod koniec 2013 roku GTA 5 trafiło do rąk aż 110 milionów ludzi na całym świecie dzięki czemu pozostaje w ścisłej czołówce najpopularniejszych produkcji. Co ciekawe ostatni raport finansowy Take-Two odnotował minimalny spadek sprzedaży Grand Theft Auto 5, lecz raczej nie był on mocno odczuwalny dla firmy. Taki stan rzeczy może oznaczać, że szósty epizod zobaczymy dopiero jesienią 2021 roku, choć mówi się też o końcówce obecnego roku.

Jeśli jesteście zainteresowani zagraniem w GTA 5 za jedyne 4 złote i to całkowicie legalnie to Xbox Game Pass w najlepszej wersji Ultimate zawierającej m.in. Xbox Live Gold kupicie właśnie w tej cenie we wciąż trwającej promocji Microsoftu. W tym przypadku okres abonamentu wynosi 3 miesiące z kolei potem należy zapłacić 159,99 złotych. Standardowa oferta dla Xbox One to 40 zł na 30 dni. Warto podkreślić, iż w ramach subskrypcji otrzymujemy dostęp nie tylko do GTA 5, ale wielu innych równie interesujących gier.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Grand Theft Auto 5 trafiło do usługi Xbox Game Pass

 0