Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition będzie dostępny w Netflixie

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition będzie dostępny w Netflixie

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition nawet po dwóch latach łatania nadal nie prezentuje się zbyt dobrze i jest kpiną Take-Two z graczy, którzy chcieli zagrać w odświeżoną kultową trylogię GTA. Osoby nieprzekonane do zakupu a posiadające Netflixa będą miały okazję sprawdzić produkcję.

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition zaraz po wydaniu w 2021 roku prezentował się fatalnie, zaś plastikowe postacie we wszystkich odświeżonych trzech częściach można uznać za karykaturalne. Za ten skok na kasę nie należy winić Rockstar Games, bo zestaw przygotowało Grove Street Games. Oczywiście projekt przeszedł zmiany i usunięto najbardziej widoczne błędy, aczkolwiek nadal nie jest to ten remake, którego byśmy oczekiwali i na który ta trylogia zasługuje. Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition nadal nie doczekał się sensownej obniżki ceny, choć zagrać w niego będą mieli okazję subskrybenci Netflixa.

Abonenci Netflixa 14 grudnia będą mogli zagrać w Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition.

Gdy jakiś czas temu informowano, że Netflix Games myśli o przygotowaniu gry związanej z GTA bazując na licencji, dużo osób wyśmiewało ten pomysł. Tymczasem teraz najwyraźniej platforma streamingowa podjęła się współpracy z Rockstar Games, w ramach której do biblioteki Netflixa Games trafi Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition.

14 grudnia użytkownicy serwisu SVOD zagrają za darmo w ramach abonamentu w przytoczoną kolekcję, a dokładniej w Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas. GTA The Trilogy The Definitive Edition zostanie udostępnione na Androidzie oraz iOS.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition będzie dostępny w Netflixie

 0