Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition debiutuje na Steam. Gra dostępna o 50% taniej

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition debiutuje na Steam. Gra dostępna o 50% taniej

Rockstar Games udostępnił Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition na Steam i na start obniżył cenę zestawu o połowę. Na wyprzedaży znajdziemy też pozostałe produkcje studia.

Zgodnie z przeciekiem Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition pojawiło się na Steam. Odświeżoną trylogię kupimy taniej za 134,50 zł zamiast 269 zł. Oferta obowiązuje do 2 lutego do godziny 19:00. Jest to interesująca propozycja, ale obniżka nadal nie jest wystarczająca, by skupić do zakupu ze względu na to co oferują zremasterowane tytuły. Jak się okazuje początkowo deweloperzy nie wydali żadnej aktualizacji, które są istotne, bo w jakimś stopniu eliminują ważne błędy czy poprawiają każdą grę. Początkowo ich poziom był po prostu tragiczny.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition dostępne jest na Steam w promocyjnej cenie 134,50 zł.

Z drugiej strony Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition od dłuższego czasu nie otrzymało konkretnego patcha i wciąż znajdziemy tu niemało bugów. Dlatego gracze narzekają i wystawiają przeciętne lub niskie oceny trylogii. Co ciekawe produkcje odpalimy również na urządzeniu Steam Deck. Za przygotowanie odświeżonych wersji odpowiada Grove Street Games a nie twórcy oryginałów Rockstar Games. W pakiecie Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition znajdziemy: GTA 3 – The Definitive Edition, GTA: Vice City – The Definitive Edition i GTA: San Andreas – The Definitive Edition.

Tytuły te zostały odświeżone dla nowej generacji konsol i zawierają m.in. nowe otoczenie oraz efekty świetlne, tekstury w wysokiej rozdzielczości, zwiększony dystans renderowania obiektów, sterowanie i celowanie w stylu Grand Theft Auto V. Niestety nie jest to odświeżenie, na jakie zasługuje kultowa trylogia, która nie zestarzała się godnie i powinna dostać konkretne zmiany. Rockstar Games lub zewnętrzne studio deweloperskie powinno więc pokusić się o pełnoprawny remake każdej z części.

Na Steam obniżono ceny innych tytułów Rockstar Games. Taniej kupimy Red Dead Redemption 2, Red Dead Online, Grand Theft Auto 5, Grand Theft Auto 4: The Complete Edition, Max Payne, Max Payne 2, Max Payne 3, L.A. Noire czy Bully.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition debiutuje na Steam. Gra dostępna o 50% taniej

 0