Grand Theft Auto VI - znany dziennikarz potwierdza premierę w 2025 roku

Grand Theft Auto VI - znany dziennikarz potwierdza premierę w 2025 roku

Tom Henderson, insider znany głównie w kręgach fanów Call of Duty oraz Battlefielda, opublikował niedawno materiał wideo, w którym pochwalił się tym, co wie na temat Grand Theft Auto VI. Zdradził w nim, że premiera szóstej odsłony serii odbędzie się dopiero w latach 2024-2025. Teraz doniesienia te potwierdził jeden z najbardziej rozpoznawalnych branżowych dziennikarzy, Jason Schreier z Bloomberga. Według niego premiera GTA VI odbędzie się w 2025 roku. Tak więc prawdopodobnie długo poczekamy nie tylko na premierę, ale także na pierwsze oficjalne informacje na temat produkcji. Nie mówiąc o pierwszych materiałach, takich jak screeny czy gameplaye.

Jason Schreier, branżowy insider i dziennikarz Bloomberga, potwierdził, że premiera Grand Theft Auto VI odbędzie się prawdopodobnie dopiero w 2025 roku.

"Nie wiem, dlaczego wszyscy myślą, że stwierdziłem, że GTA VI ukaże się w 2023. Wszystko, co powiedział Tom Henderson na temat gry, pokrywa się z tym, co słyszałem" - napisał na Twitterze Jason Schreier w odpowiedzi na pytanie użytkownika MaxVerstappen. Jeśli chcielibyście posłuchać, co Henderson ma do powiedzenia na temat Grand Theft Auto VI, rzeczony materiał wideo znajdziecie poniżej:

Tom Henderson to branżowy insider, który w przeszłości zasłynął przede wszystkim doniesieniami na temat serii Call of Duty oraz Battlefield. W ostatnim czasie dostarczał wiarygodnych informacji na temat Battlefielda 2042 (wówczas znanego jeszcze jako Battlefield 6), jeszcze zanim gra została oficjalnie przedstawiona. Z kolei Jason Schreier to dziennikarz Bloomberga, wcześniej związany z serwisami Kotaku czy Wired, znany z licznych kontaktów w branży gier wideo. Często publikuje na tematy związane z produkcją poszczególnych tytułów czy warunkami pracy w studiach deweloperskich. Napisał książkę "Krew, pot i piksele. Chwalebne i niepokojące opowieści o tym, jak robi się gry".

Pokaż / Dodaj komentarze do: Grand Theft Auto VI - znany dziennikarz potwierdza premierę w 2025 roku

 0